неділя, 4 вересня 2011 р.

Як безпечно вийняти (витягти, вилучити) флешку з порта?

безопасное отсоединение
По закінченні роботи з флешкою її треба безпечно вийняти з USB-порта (це необхідно майже завжди, коли відбувався обмін інформацією між флешкою та комп'ютером). Для цього треба натиснути на іконку із зеленою стрілкою, що знаходиться внизу, у правому кутку панелі інструментів (у треї). Після цього, як правило, з’являється повідомлення про успішне вилучення USB-пристрою. Але інколи на екран виводиться текст про неможливість безпечного від’єднання. 


Тоді такі варіанти:
-          лишився відкритим якийсь файл із флешки – закрити його;
-          працює якась програма(и), якою відкривався файл із зйомного пристрою – закрити її (їх) (напр., ви відкривали документ 1.doc із флешки, і щось із нього копіювали у документ 2.doc  на вінчестері, –  при закритому 1.doc, але відкритому у Ворді 2.doc  флешка може «не захотіти» безпечно вилучатись)
-          у файловому менеджері (напр., Total Commander) лишився відкритим список файлів зйомного пристрою – просто натиснути на позначення іншого диска (С, D, E);
-          просто почекати 1-2 хвилини (поки звільниться кешована пам’ять – іноді вона завантажена навіть після видимого закінчення копіювання файлів);
-          якщо нічого не допомагає – вимкнути комп’ютер, і витягнути флешку вже з виключеного (при відсутності живлення нема ніякої загрози збою роботи флешки).

Немає коментарів:

Опублікувати коментар