четвер, 22 вересня 2011 р.

Як говорити в кредит по мобілці (Київстар)?

Текст цього допису вже застарілий, лишається просто для історії

 

Про нові умови - ТУТ http://www.kilka-porad.com/2015/02/extragroshi-kyivstar.html


Звичайно, класичний спосіб - це стати контрактним абонентом.
Якщо ж абонент не контрактний, а грошей вже нема, може допомогти послуга "Екстра-гроші".
Вона введена ще, з 2009, а зараз трохи на інших умовах.

Щоб мати таку можливість, треба бути клієнтом Київстару по конкретному номеру принаймні 4 місяці, і останні 2 місяці витрачати не менше 10 грн. в місяць (раніше було 15грн.).

Від березня 2012  не 10, а 20 грн., відповідно плата за користування - 2 грн.; достатньо бути абонентом тільки 3 міс., останні 2 місяці витрачати більше 7.50грн./міс., але принаймні раз бути поповненим на 30 чи більше грн.(не переказом)).
Отже, необхідно зробити запит на отримання коштів:
набрати *117*1# і клавішу виклику;
або послати порожню смс на номер 117 (безкоштовно);
або подзвонити на номер 477*117  (безкоштовно);

Після цього прийде повідомлення типу "запит прийнятий", і, якщо все нормально, за хвилину-другу смс із текстом "Kyivstar "Extra groshi": bonusni koshty narahovano..."
Зараховується 10 гривень (раніше було 5грн.), комісія за це - 1 гривня (разом з усіма зборами).
Важливо пам'ятати, що ці 10 гривень будуть не на основному рахунку, а на бонусному (перевірка його залишку за комбінацією *109#), тобто використати їх можна не на всі потреби.
Особливо прикро, що неможна надіслати смс на короткий номер (наприклад, на 10060 для поповнення рахунку з картки приватбанку).
Втім, можна дзвонити і слати смс на всі стандартні (і навіть закордонні) номери, і навіть користуватись інетом (раніше теж цього не було).
Списується кредит після наступного поповнення. Якщо поповнились на 20 грн. - спишеться 11грн, на Вашому рахунку лишиться 9 грн.
Важливо: 11 грн. списується незалежно від того, чи ще лишались позичені гроші, чи ні. Це, звичайно, часто робить кредит "дорожчим" (бо якщо, наприклад, 4 гривні з позичених 10 Ви ще не витратили, а вже поповнились, то фактично Ви заплатите із 11 грн. 5грн. тільки "за послугу"). Якщо когось це бентежить (в мене таке бувало)-варто наполегливо і вперто витрачати усі надані 10 грн. до копійки, і лише тоді поповнювати основний рахунок.
Повторно замовити "екстрагроші" можна тільки після повного погашення попередньої позички.
Якщо поповнити рахунок менше як на 11 грн., то спишеться якась частина боргу (наприклад, при поповненні на 5грн. десь 3,5 іде на погашення, а біля 1,5грн. лишається на основному рахунку, що взагалі-то досить чемно з боку оператора:) 
Особисто я користувався цією послугою разів десять, в цілому задоволений. Звичайно, в ній є свої мінуси, але можливість здійснення дзвінка у потрібний момент їх однозначно нівелює.

4 коментарі:

 1. недавно брав ці екстрагроші, тижнів 2 не поповняв, то прийшла смс з нагадув..Поповнився на 5 грн., списало 4,40, а на рахунок тільки 60 коп. (а не 1,5грн., як тут написано). Але хоч так..

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Я так зрозумів, що зараз при неповному погашенні забирають саме 4.40 (це виходить рівно 1/5 від загальної суми: 20грн. позички + 2 грн.за користування), або кратну цій кількість.
   Я якось поповнив на 8грн., то зняло 4.40, лишилось 3.6, але, мабуть, якщо покласти 10 грн., то зніме 8.80, і лишиться тільки 1.20...

   Видалити
 2. Я взяла 20 грн місяць не поповняла нічого не приходило.Коли поповнила на 24грн на основному залишили 1 грн.... )

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. кілька-порад14 лютого 2015 р. о 14:09

   Та, інформація тут вже мабуть застаріла, все не зберусь кардинально оновити чи видалити.
   Але в якості компенсації за неповну інформацію можу Вам поповнити рахунок на 10 грн... Напишіть номер для поповнення тут (я одразу видалю цей коментар) або на пошту (сьогодні до 17.00)

   Видалити