четвер, 20 жовтня 2011 р.

Як прочитати файли «smi», «smo»Файли з таким розширенням генерувались з смс-ок у «сіменсах». Зараз це, мабуть, вже не актуально – сіменсів не виробляють (жаль!), але може в кого зберігся на компі якийсь архів перекачаних смс – звичайні текстові редактори їх не бачать (і зміна кодування в них геть нічого не допомагає).
В такому разі я користувався 2 шляхами
(знайденими свого часу на http://forum.siemens-club.ru):

1) при перекачці на комп «корінною» програмкою Siemens MobilePhoneManager, виявляється, в іншому місці генерується архів смс у форматі .rtf. Як правило, це папка «Мої документи»-«Mobile Phone Manager»-«MessengerArchive» (або «MobileArchive»), або ж  D:\Doc\Messenger\DcoGeneratedRtfFiles. Там вже смс-ки повноцінно відображаються (за винятком деяких смайликів), і легко копіюються (при потребі). Втім, є суттєвий недолік – файли отрмують нову нумерацію типу «MobileMSG1.rtf», де вже не зберігається ніяка інформація ні про відправника, ні про час надсилання і.т.д.

2) знаходим і скачуємо відповідну програму – SiSMS (напр., тут). Вона не потребує інсталяції, працює просто з архіву. Відкриваємо її, вказуємо потрібний smo-файл, він відображається (текст, номер отримувача, назва; більше інф. – на вкладці Message/ SMS Details), тоді вибираємо File-Save Аs.. (зберегти як..) і зберігаємо, де хочемо, у вигляді текстового блокнотівського чи вордівського файлу
скриншот програми SiSMS

Немає коментарів:

Опублікувати коментар