середа, 2 листопада 2011 р.

Як забити цвях, щоб не розколоти тонке дерево?

зрізаний гостряк цвяха не дасть розколотись планці
Нерідко в господарстві доводиться виконувати якісь роботи, що потребують скріплення тонких дерев’яних деталей (4 – 10 мм) цвяхами. І якої б малої товщини цвяхи ми б не підбирали, часто вони «залюбки»  розколюють ті самі деталі, в чому багато хто з нас переконувався на власному досвіді.
Чому так відбувається? Бо загострена частина цвяха при прониканні у деревину розсуває у боки її волокна. Проблема не виникає, якщо частина конструкції масивна. Коли ж деталь досить малого розміру, загальна її пружність  не є достатньою, і вона тріскає.
Чи є вихід з такої неприємної ситуації? Є, причому вирішення проблеми не є складним.
Для того, аби уникнути розколювання, загострену частину цвяха варто відкусити, а краще запиляти (спиляти край, - як на малюнку справа). В такому разі запиляна частина набуде форми циліндра, і вже не розсуватиме волокна деревини, а буде їх ніби проривати чи вибивати з тонкого дерева. Тим самим лінійні розміри деталі не збільшаться, що, у свою чергу, не буде призводити до критичного наростання  внутрішніх напружень і розтріскування.

1 коментар:

  1. Василь Ігорович8 листопада 2011 р. о 20:23

    Пиляти і відкушувати надто довго, елементарно береш цвях, наставляєш на щось металеве і легенько по ньому - трах молотком, і далі забиваєш.
    Інше- сверлиш дирочку діаметром трох меншим за цвях і - забиваєш. Побачимо реакцію користувачів - в мене є багато рецептів. Василь Ігорович

    ВідповістиВидалити