понеділок, 9 січня 2012 р.

СВЯТКОВА РИБНА СТРАВА ЗА 7 ХВИЛИН!

Свята продовжуються, а разом з ними тривають і "виснажливі пошуки" урізноманітненого святкового меню... Що б такого зготувати: смачно і швидко? Колега підказала добру рекомендацію: риба, печена у мікрохвильовці швидка смакота!
Отже, беремо морожену рибину середнього розміру. Підходить: оселедець, скумбрія, тріска і т.д. (ми двічі робили з оселедцем, двічі із скумбрією).
Розморозили, почистили, якщо є молочко або ікра – вклали назад в рибу. Голову варто відкинути. Посипаємо рибку ззовні та всередині будь-якою готовою приправою до риби, сіллю (якщо приправа без солі), поливаємо олією (2-3 столові ложки), вклавши на продовгувату форму (можна – на звичайну оселедницю)*. На годину чи й на довше відставляємо – нехай промаринується.
Далі – у мікрохвильову піч, режим «комбінація» (чергування грілю й мікрохвиль), час – 7-8 хв, потужність – максимальна.
без дольок лимона смак гірший
Оселедець з мікрохвильовки
 Вийнявши рибку, накриваємо її будь-чим, щоб не засохла, трішки охолоджуємо, а тоді ріжемо на порційні шматочки та вставляємо між ними дольки лимона.
скумбрія, печена в режимі "комбі" - гриль+мікрохвилі, 8хвилин
Скумбрія з мікрохвильовки
 Ще хвилин 5 – нехай лимон пустить сік, і можна їсти. СМАКОТА! В роті тане, пальчики оближеш, а на другий день – ще смачніша!

*посудина обов'язково має бути без "позолоти" та всяких інших металічних обідочків-візерунків, - інакше піч буде тріщати, іскрити і може вийти з ладу.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар