субота, 14 січня 2012 р.

Як очистити список недавніх документів (меню Пуск)

Як правило, у Windows в меню «Пуск» є функція швидкого доступу до недавньо переглянутих чи редагованих файлів. Найчастіше це вкладка «документи» чи «недавні документи», у якій відображаються 10-20 найсвіжіших файлів (текстових, графічних, відео тощо). Іноді, при спільному доступі кількох людей до одного комп’ютера, буває важливо очистити цей список.

Для цього можна вилучати кожен окремий файл списку, ставши на нього правою кнопкою миші і вибравши Delete («удалить»). Але це, по-перше, довго, і, по-друге, не завжди помічне (якщо «свіжих» файлів багато, то після вилучення нібито всіх відображуваних у «недавніх документах», наступного разу на їхнє місце часто стає ряд нових).

Тому ефективніше це робити через налаштування меню Пуск. Для цього стаємо правою кнопкою миші на панель задач (нижню синю) і вибираємо «Властивості» («Свойства»).
При цьому відкривається вікно «Свойства панели задач и меню «Пуск»,
у ньому беремо вкладку «меню «Пуск», а у ній натискаємо «Налаштувати» («Настроить»). Далі на вкладці «Дополнительно» знаходимо підрозділ недавніх документів (як правило, стоїть галочка «Отображать список недавно использовавшихся документов»), і вибираємо «Очистка списка», потім «ОК»
зняттям галочки можна припинити відображення останніх документів
Якщо ж налаштований класичний вигляд меню «Пуск», то достатньо після команди «Настроить» натиснути кнопку «Очистить» навпроти «кошика» з текстом «чтобы очистить список недавно использовавшихся документов, программ и веб-узлов, нажмите кнопку «Очистить» (ну і потім, звичайно, «ОК»).

От і все. Але варто пам’ятати, що ця операція очищає виключно список в меню «Пуск», а останні переглянуті чи редаговані файли при бажанні неважко знайти і через стандартний пошук (Win+F), і через список у відповідних програмах..

Немає коментарів:

Опублікувати коментар