четвер, 15 березня 2012 р.

Про "гроші на замовлення" від МТС (Vodafone)

МТС дає в борг 20грн на місяць, повернути треба 22
Наявність у цьому блозі статті про кредит на розмови від «Київстару» давно спонукала  мене написати про аналогічну послугу від МТС. Але довгий час щось не було нагоди нею скористатись (а ми ж бо тут пишемо лише про власний досвід). Тому «зусиллям волі» довів стан свого рахунку до «недзвінкового» і, замість простого поповнення, вирішив взяти борг у МТС.  
Зайшов на їхній офіційний сайт, і знайшов потрібну інформацію у розділі «Скінчилися гроші?». Тут, до речі, є також про послуги «Передзвони мені» і «Поповни мене» (часом корисна штука).

Ми ж зараз пишемо про послугу, що зветься «Гроші на замовлення».
Отже, опис з офіційної сторінки:
"Для замовлення послуги відправте безкоштовне SMS-повідомлення на номер 5010. Після цього відбудеться поповнення Вашого рахунку на 20 грн упродовж. декількох хвилин.

Якщо на Вашому основному рахунку менше 2 копійок, то кошти надійдуть на основний рахунок, а якщо більше, то на додатковий грошовий рахунок - і Ви зможете їх використовувати згідно з умовами Вашого тарифного пакета.

У випадку, якщо кошти нараховуються на основний рахунок, то SMS про нарахування не надсилається, якщо на додатковий грошовий рахунок, то Вас про це буде поінформовано за допомогою SMS-повідомлення.

 Для перевірки основного рахунку використовуйте запит *101#, для перевірки додаткового грошового рахунку - *101*10#


Я вже кілька разів користувався цим, працює нормально. Надсилаю порожню смс на номер 5010 (вона справді безкоштовна), і на протязі 1-3хв. приходило повідомлення, що послугу підключено, і гроші нараховувались (іноді не одночасно, а ще за кілька хвилин). Щоправда, перший раз були якісь незрозумілості (про що писав тут раніше), але потім, нівроку, вони були виправлені.

Спочатку для замовлення грошей треба було бути абонентом більше року і витратити за останній місяць не менше 20 грн. (хоч на сайті писали, що необхідна лише одна з цих умов) - і давали в кредит 10грн. Тепер же достатньо 3-місячного стажу і тільки 10грн витрат за попередній місяць - натомість надають вже 20 грн.

При наступному поповненні з рахунку знімають 23 грн (так з вересня 2014, раніше було 22 грн.). 
Часткового погашення (як в Київстарі) раніше не було (напр., поповнявся на 10грн. - вони й лишились на рахунку, поки наступний раз не поповнив на 30).  Але з 2015 року ввели часткове погашення - 50% від суми поповнення. Наприклад, з поповнення в 15 грн. мають списати 7,5 грн, а 15,5 ще залишиться. Але наступного разу, якщо поповнити на 20 грн. - можуть зняти вже не 10грн.(50%), а 15,5грн. (всю заборгованість).

Втім, є ще один нюанс - кредитні гроші діють лише місяць (точніше, 30 днів, - принаймні так пише при нарахуванні), після чого, мабуть, анулюються (якщо, звісно, раптом ще лишались). Але якщо кошти приходили на основний, а не додатковий рахунок (гроші на замовлення підключались, коли було не більше 2 копійок) - то термін користування стає 2 місяці.

Звичайно, що ця послуга (як і будь-який кредит) не ідеальна. Але в цілому, вважаю, позитивна й необхідна.

70 коментарів:

 1. Замовлені гроші (додатковий рахунок) чогось не діють на дзвінки на 068. Грошей не знімає, але й подзвонити не можна...

  ВідповістиВидалити
 2. Помогите,просто пополнил счет,до этого заказывал эту услугу..деньги сняли все норм,но после этого пришла опять смс что будет подключена,хотя я не заказывал,что за дела?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Чесно кажучи, не в курсі. Думаю, це просто помилка, насправді не буде підключено (іноді бувають просто затримки попередніх смс). Але якщо таки так-то відразу до оператора, повинні з'ясувати.

   Видалити
 3. после того как пополнила счёт,сняли деньги за эту услугу в двойном размере...ошибка компании,сижу жду пока вернут 20 грн!не рекомендую пользоваться данной услугой!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Тобто, при поповненні зняло не 22 грн., а 44? Мабуть, дійсно помилка...
   Відпишіться, чим закінчилось, (і як швидко) - Ваш досвід може комусь допомогти...

   Видалити
  2. Як відключити послугу від водафон про додаткові кошти? Я не знаю шо робити

   Видалити
 4. Скажіть будь ласка, чи ніхто не помічав такого: МТС крадуть гроші. Тільки вчора було 1,25, сьогодні вже -0,87. Як таке може бути??? Я в шоці взагалі від них:(

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Конкретно важко сказати, залежить від тарифу чи замовлених послуг. Уважно продивіться на сайті МТС умови свого тарифного плану - іноді вони неприємно змінюються(:.., в мене таке було - раптово з'явилась абонплата.
   Або, може, випадково замовили якісь мультики чи гороскопи, то треба з смс послати відмову.
   Ще варіант - вичерпали денний ліміт хвилин, або дзвонили з іншої області (в деяких тарифах таке є), і тоді далі розмови пішли по гривні за хвилину...

   Якщо все ж не вдається з'ясувати - то на 111, з оператором, розділ фінансові питання. Можливо, ще краще - піти в салон МТС, там "жива людина" повинна допомогти розібратись...

   Видалити
 5. Дійсно в мене -25 копійок

  ВідповістиВидалити
 6. Як можна дзвонити якщо ці кошти на додатковому рахунку.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. В принципі звонити з додаткового рахунку так само, як і з основного, крім, здається, роумінгу і, чомусь, дзвінків на 068 - з додаткового не брало (про це говорили тут у коментарях до статті про бонуси - http://www.kilka-porad.com/2012/11/blog-post.html).

   Видалити
 7. Будьте внимательны с остатком денег на основном счету. Я прохлопала, у меня на счету было 40 коп. вместо 2 коп. и мне перечислили деньги на дополнительный счет. Деньгами я не пользовалась, но когда счет пополнила с меня сняли 22 грн. Оператор объяснила, что оплата берется не за деньги которые перечислили, а за услугу которая предоставлена.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Кілька-порад26 серпня 2013 р. о 10:42

   Так, незалежно від того, чи користувався наданими кредитними грошима, чи ні, - з наступного поповнення забирають 22 грн. І це, звісно, ще один момент прибутковості тої послуги (і можливості компенсації тих коштів, що від деяких абонентів не вертаються).
   Тож справді уважно дивитись за своїм додатковим рахунком (*101*10#), і тільки після його використання робити наступне поповнення...
   Або таки заганяти себе до 2 копійок чи в мінус, і тоді замовляти гроші - то буде основний рахунок (без обмежень, що є в додатковому) + не буде набридати "голос" "Рекомендуємо поповнити...На Вашому рахунку...нуль гривня.."...

   Видалити
 8. Как отключить эту услугу? Может есть смс код.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Що значить "отключить"? Якщо вже взяли 20грн в кредит, то шли-не шли смс - 22 грн. треба віддати (спишуть при поповненні).
   А якщо не замовляли - то й ніяких списувань не буде... Тоді що відключати?

   Видалити
 9. 3 дня назад подключил услугу а звонить немогу и смс отправлять!!!! Что это подскажите

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. СМС не отправляются,счет пустой,было 20грн на основном-исчезли.Короче-жулье.

   Видалити
 10. как пользоваться дополнительным сщётом?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. кілька-порад15 червня 2014 р. о 18:22

   Читайте вище...
   Нічого там не треба робити, просто дзвоните-пишете як завжди, а кошти з нього списуються. Є тільки нюанси по деяких тарифах, що не на всі послуги можна його використати. Ну і плюс діє тільки 30 днів, потім обнуляється сума на додатковому...

   Видалити
 11. Скажіть будь-ласка чи відключать послугу при переказі грошей?чи треба самому поповнювати на 20+ грн?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Навряд чи, але не можу сказати точно, сам так не пробував. Думаю, то залежатиме ще й від того, чи кредитні гроші прийшли на основний рахунок (якщо було менше 2 копійок), чи на додатковий. Можна поцікавитись на 111.

   Але то, мені здається, надто дорогий спосіб - адже у більшості тарифів за 10 грн переказу бере 2,7 грн. комісії (http://www.mts.com.ua/ukr/money_p.php)...

   Видалити
 12. ще один нюанс, якщо є гроші на додатковому рахунку, там наприклад за бонуси, а на основному зайшли в мінус як я і замовили цю послугу, то тепер при дзвінках на номери на які раніше брало гроші з додаткового рахунку, спочатку знімає з основного, ті що замовили, а ті на додатковому нечіпає

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую за доповнення. Так, схоже, що ці кредитні гроші в будь-якому разі йдуть першими, навіть якщо ніби на осн.рахунку.

   Видалити
 13. замовила послугу Гроші на замовлення, потім прийшла смс, що треба повернути гроші, поповнила рахунок, а нічого не зняло, як тоді віддати гроші??

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Я вже давно не користувався цим, то точно не скажу.
   Можливо, поповнення було на меншу суму? - тоді ніби вони чекають "повного" поповнення, на суму більш як 23 грн.
   Може бути також варіант, що й не відразу спишеться, а згодом...
   Ну в крайньому разі можна подзвонити до оператора, уточнити

   Видалити
 14. ну зараз на рахунку 31.34 не знімає, а оператор сказав, що треба поповнити на 25грн. і тоді послуга забере 23грн. і все.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. В мене, здається, колись так було, коли боргові гроші впали на основний рахунок, а не додатковий, тоді не відразу зняло при поповненні. Але надто переживати не треба - знімуть все одно:)

   Видалити
 15. как отключить ету услугу один раз пользовалса вс' поплатил по щетам долга нет так теперь каждый раз при пополнении щёта приходит извещение о подключении акцыи зарание спасибо

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Не в курсі, треба питати оператора. На сайті пише, що послуга автоматично відключається при повному погашенні...Але якщо й далі автоматично приходять кредитні гроші при обнуленні рахунку - треба, мабуть, говорити вживу на 111 чи в салоні МТС

   Видалити
 16. Допоможіть.
  Замовила послугу,після чого через деякий час поповнила рахунок - гроші зняло.
  А теперь прийшла СМС,що я повинна заплатити (хоча я вже це зробила) або вони будуть знімати 1 грн/в неділю.Прийшла СМС 16 лютого.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Вибачте, чим я можу допомогти? Хіба припущеннями. На сайті в них пише, що починають знімати лишню гривню за тиждень, якщо не повернуто гроші протягом 2 місяців. Тобто Ви брали кредит десь 17 грудня? Як варіант - можливо Ви поповнили майже відразу, але менш як на 24 грн. (щоб зарахувалось усі 23грн.), і десь ще якась гривня виявилась недоплаченою... Якщо ж точно впевнені, що погасили повністю - випишіть собі, коли і на скільки поповнили, і з цим добивайтесь оператора на 111.
   Інший варіант - може бути й просто помилкова смс...

   Видалити
 17. А мені здається, що мтс просто хоче викачати побільше грошей з людей) Я теж замовила послугу *Гроші на замовлення* ще місяць тому. Так от, раз поповнила, гроші не зняло. Потім якось забула. Вчора подзвонили з мтс (стандартний дзвінок) і сказали, що якщо я не хочу, щоб картка була заблокована, потрібно поповнити на суму від 24 грн. Добре, поповнила ще раз. І от знову гроші не знімає. Намагалась додзвонитися до оператора, весь час вибиває і пропонують зв*язатися по гарячій лінії за 50 коп. за хвилину) А що, непоганий варіант викачки грошей.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Здається, ви маєте рацію(( Я теж замовила цю послугу на початку березня. Через два тижні поповнила рахунок на 46 грн, гроші не зняло. А тепер мені вже двічі на дійшла смс, що з мого рахунку, якщо не поверну борг, будуть знімати по 1 грн кожного тижня. Так чому одразу не зняли гроші????

   Видалити
 18. Адміністратор блогу видалив цей коментар.

  ВідповістиВидалити
 19. Як видключити цю послугу?

  ВідповістиВидалити
 20. Як вiдключити цю послугу?

  ВідповістиВидалити
 21. 17 июня заказал услугу деньки на заказ так как оставалось 0.80 коп деньги пришли на дополнительный счет 20 грн ,но когда на основном счету вышла сумма в минус и при каждом звонке мне предлагали пополнить счет так как не достаточно то дополнительный счет не сработал,пополнил на 10 грн сразу сняли 5 ,а на допсчету так и висят 20 грн-зачем снимают за кредит если кредитом не воспользовался ,считаю это очередная дурилка от мтс за которую нужно подавать в прокуратуру как за шахрайство

  ВідповістиВидалити
 22. Гроші прийшли на додатковий рахунок,а подзвонити не можна,ні на мтс ні на київстар.Обманули.Мабуть я і моя сім"я (6 чол.)перейдемо на київстар.Не рекомендую брати гроші в кредит.Потрібно подавати в прокураеуру за обман.Не вірте МТС,вони брехуни!!!!!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Розумію Ваше обурення.. Але спочатку спробуйте таки розібратись з вашим конкретним випадком... Можливо, у Вас якісь нюанси по тарифному плану, можливо десь просто помилка.

   А щодо Київстару - ну там теж не медом помазано. Я користуюсь 10 років КС і 8 років МТС. Спочатку для мене КС був в рази кращий за МТС, але МТС суттєво дешевший на свої номери. А от вже кілька років, як КС по негативу починає рівнятись на МТС - тупі акції, непрозорі розводи на гроші, часом дивні списання. Хоча по службі підтримки і оперативності реагування вони досі значно кращі, + багато можливостей із сервісом "Мобільні гроші".
   Коротше, в ідеалі не варто бути прив'язаним до одного оператора, а мати кілька альтернатив, вибираючи переваги від кожного з них.

   Видалити
 23. Дзвоню до оператора(12раз)на рахунок додаткового рахунка,а оператори всі зайняті...за яку працю їм платять гроші???

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Якщо не можете додзвонитись на 111, раджу вживу зайти у їхній салон, там швидше можна добитись толку. В деяких магазинах "Алло" також є дуже толкові консультанти, допомагають розібратись.

   Видалити
 24. Ось тут написано як знімаються гроші: http://www.mts.ua/ua/services/upravlenie-schetom/zakonchilis-dengi/dengi-na-zakaz

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Так, там написано. Але це посилання на офіційну сторінку сервісу є в тексті цієї публікації, дублювати не варто.

   Видалити
 25. В общем и я попался на эту ловушку ((( Заказал. Деньги сразу пришли на доп. счет.
  Позвонить все равно не могу. Ну думаю подожду день.
  Доп. счет так и показывает 20грн. На основном так и остался минус.
  Оператор объяснил в чем кидалово МТС. Эти деньги вы использовать можете только когда у вас плюсовой баланс на основном счету И ЗВОНИТЬ МОЖНО только другим операторам ЗА эти деньги. Т.е. вы выговариваете свои и потом подключается доп. счет и они снимаются тоже)). ТАК ЖЕ, если у вас закончились бесплатные минуты и вы разговариваете уже за деньги, то подключается доп. счет и деньги качает уже с него. ВСЕ!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Щось тут не так. З мінусом на рахунку мав поповнитись основний, а не додатковий рахунок (принаймні ще недавно було саме так). І про дзвінки ТІЛЬКИ іншим операторам - теж дивно... Просто з кредитних грошей не списувалась абонплата за супермтс і т.п., і відповідно не нараховувались безкошт.хвилини...
   Треба це детальніше з'ясовувати...

   Видалити
 26. Якась фігня з цим МТС. На рахунку було 2 грн. Не могла нікому подзвонити як на мтс, так і на інші. Зумовила цю послугу, гроші пр йшли на дод рахунок і використати їх тепер неможливо.

  ВідповістиВидалити
 27. МТС МОШЕННИКИ и шахраї!!!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Емоційно..., аж 2 мови одразу використали:)... Але бажано ще аргументувати - у чому саме ваш досвід негативний(якщо це справді так), - щоб інші люди могли уникнути таких неприємностей...

   Видалити
 28. Тобто, якщо в мене вже знялося 23 грн, а 20 грн натомість прийшло на додатковий рахунок, то з наступного місяця гроші не зніматимуться при поповненні?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Ну послідовність інша має бути - спочатку зарахування на дод.рахунок, а потім вже при поповненні списання грошей. Якщо у вас саме так - то дійсно більше не повинні знімати. Але, можливо, є якісь нюанси...

   Видалити
 29. як відключити цю послугу,я її підключила и в мене зявився новій рахунок ,ця послуга на дод.рахунку поповнила рахунок на 20 грн.після того як моі гроші закінчилися я його поповнила и в мене зняли 10грн.потім через дня 4-5 в мене гроші просто зникли,Кожень день з мого рахунку знімали по1-2 грн.Після того я знову поповнила свій рахунок і мені надіслали смс що я повернула усі гроші .Мені набридло що в мене з рахунку знімали гроші і я відключила цю послугу .Але вседно з мого рахунку продовжують знімати кошти ,як мені повність відключити цю послугу щом вони не знімали з мене більше грошей?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. кілька-порад16 травня 2016 р. о 17:39

   Можливо, зараз у них практикується часткове погашення послуги - якийсь відсоток від того, що є на рахунку. Може, десь ще кілька гривень не були доплачені (бо ж треба не 20, а 23 чи 24 зараз). Якщо впевнені, що ця сума вже повністю сплачена (бо смс могла бути й помилковою)- дзвоніть на підтримку 111...

   Видалити
 30. Поповнила рахунок нещодавно,зняло десь 40 грн, але це за попередні борги,після цього нічого не замовляла а прийшла смс ніби я замовила послугу поповнення додаткового рахунку

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. перевірте основний і додатковий рахунок. Скоріш за все, просто запізніла смс. Можна подзвонити на підтримку 111...

   Видалити
 31. Я взяла гроші на замовлення мисяць тому и в том же мисяці поповнила рахунок на 20 грн сняло 9.5коп залишилось боргу 13.5 в мене поки що немає можливости поповнити рахунок якщо я поповню в следущом мисяці то услуга так і сніме 13.5коп боргу чи більще?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. кілька-порад16 липня 2016 р. о 18:17

   Точно не знаю. В офіц.умовах нічого не пише про якусь пеню чи додаткові нарахування. Але по правилах мають знімати 50% від часткового погашення, тобто 10грн., а у вас -9,5... Можливо, ще враховані 7% сплати до ПФ. Якщо так, то наступного разу може бути десь 14грн. з копійками...але не впевнений, що так...

   Видалити
 32. описую хронологію користування послугою "Гроші на замовлення". На основному рахунку було 0,50 грн.- замовила послугу-послугу підключили,але на основному рахунку залишились тіж 0,50 грн.,розмовляти ні з ким не могла-поповнила рахунок на 9,00 грн.-прийшла смс, що списали 4,50 грн.,залишилось списати ще 18,50 грн.,на основному рахунку стало 5,00 грн.,змогла розмовляти по телефону через операторів Київстар та МТС і при цьому з основного рахунку з моїх 5,00 грн.гроші не знімались; додатковий
  рахунок не перевіряла через те що не знала, що він такий існує взагалі-через деякий час поповнила телефон на 20,50 грн.-прийшла смс, що списали з мене 18,50 грн.і послуга діє до 05.10.і що послуга відключена, і що після 05.10.тариф зміниться-на основному рахунку стало 7,00 грн.замість 5,00 грн.,а на додатковому рахунку стало 17,50 грн.

  ВідповістиВидалити
 33. хтось знає як можна цю послугу відключити? тому що вона підключається автоматично коли закінчуються гроші, а це не зручно

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. кілька-порад22 грудня 2016 р. о 10:11

   якщо справді автоматично підключається - дзвонити-з’ясовувати в колл-центр, або місцевий відділ МТС. Бо на оф.сайті про це жодної інформації не видно...

   Видалити
 34. как отключить . это розвод для лохов. иль выбросить карточку. и не связываться с водофоном.

  ВідповістиВидалити
 35. приставляете даже им и ответить даже не чего ...

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. кілька-порад22 грудня 2016 р. о 10:21

   "им" - це кому? МТСу-Водафону? то ти трохи сайти переплутав. Тут говорять просто про свій досвід користування. Є в когось рішення - кажемо, нема - чекаємо.

   Видалити
 36. Чмошник Цей водафон

  ВідповістиВидалити
 37. Говорять, що Гроші на замовлення діють певний період. Це не правда.Кожний день знімає по 3 грн. в день коли говориш і коли взагалі не говориш по телефону.

  ВідповістиВидалити
 38. При заказі послуги Рік без абонплати гроші з рахунку знімаються, якщо ти заказав Гроші на замовлення 20 грн.?

  ВідповістиВидалити
 39. я никаких дополнительных денег не заказываю. Но если заканчивается срок действия пакета.а я не хочу пополнять счет. Мне дают ежедневные 7гр..которые мне не нужны. Зато при пополнении счета их снимают.Поэтому хотелось бы отключить эту услугу.

  ВідповістиВидалити
 40. Я хочу отключить додаткові гроші на vodafone

  ВідповістиВидалити
 41. Шановний клієнте, послуга "Гроші на замовлення" не доступна для підключення згідно з умовами надання.НУ,І ЩО РОБИТИ????ЯКЩО Я ПОГАСИЛА БОРГ,І ТРЕБА ЗНОВУ ВЗЯТИ ГРОШІ,ВОНИ МЕНІ ВІДПРАВЛЯЮТЬ ТАКЕ СМС????Допоможіть будь ласка😢😢😢😢

  ВідповістиВидалити
 42. Це якесь шахрайство,на рахунку залишилось 9грн,написала смс на номер 5010, зняло останні гроші і ніякої позики. Люди які пишуть схвальні коментарі, ви що за це гроші отримуєте від компанії?

  ВідповістиВидалити