четвер, 15 березня 2012 р.

Про "гроші на замовлення" від МТС

МТС дає в борг 20грн на місяць, повернути треба 22
Наявність у цьому блозі статті про кредит на розмови від «Київстару» давно спонукала  мене написати про аналогічну послугу від МТС. Але довгий час щось не було нагоди нею скористатись (а ми ж бо тут пишемо лише про власний досвід). Тому «зусиллям волі» довів стан свого рахунку до «недзвінкового» і, замість простого поповнення, вирішив взяти борг у МТС.  
Зайшов на їхній офіційний сайт, і знайшов потрібну інформацію у розділі «Скінчилися гроші?». Тут, до речі, є також про послуги «Передзвони мені» і «Поповни мне» (часом корисна штука).

Ми ж зараз пишемо про послугу, що зветься «Гроші на замовлення».
Отже, опис з офіційної сторінки:
"Для замовлення послуги відправте безкоштовне SMS-повідомлення на номер 5010. Після цього відбудеться поповнення Вашого рахунку на 20 грн упродовж. декількох хвилин.

Якщо на Вашому основному рахунку менше 2 копійок, то кошти надійдуть на основний рахунок, а якщо більше, то на додатковий грошовий рахунок - і Ви зможете їх використовувати згідно з умовами Вашого тарифного пакета.

У випадку, якщо кошти нараховуються на основний рахунок, то SMS про нарахування не надсилається, якщо на додатковий грошовий рахунок, то Вас про це буде поінформовано за допомогою SMS-повідомлення.

 Для перевірки основного рахунку використовуйте запит *101#, для перевірки додаткового грошового рахунку - *101*10#


Я вже кілька разів користувався цим, працює нормально. Надсилаю порожню смс на номер 5010 (вона справді безкоштовна), і на протязі 1-3хв. приходило повідомлення, що послугу підключено, і гроші нараховувались (іноді не одночасно, а ще за кілька хвилин). Щоправда, перший раз були якісь незрозумілості (про що писав тут раніше), але потім, нівроку, вони були виправлені.

Спочатку для замовлення грошей треба було бути абонентом більше року і витратити за останній місяць не менше 20 грн. (хоч на сайті писали, що необхідна лише одна з цих умов) - і давали в кредит 10грн. Тепер же достатньо 3-місячного стажу і тільки 10грн витрат за попередній місяць - натомість надають вже 20 грн.

При наступному поповненні з рахунку знімають 23 грн (так з вересня 2014, раніше було 22 грн.). Часткового погашення (як в Київстарі) ніби не було (поповнявся на 10грн. - вони й лишились на рахунку, поки наступний раз не поповнив на 30). 

Втім, є ще один нюанс - кредитні гроші діють лише місяць (точніше, 30 днів, - принаймні так пише при нарахуванні), після чого, мабуть, анулюються (якщо, звісно, раптом ще лишались). Але якщо кошти приходили на основний, а не додатковий рахунок (гроші на замовлення підключались, коли було не більше 2 копійок) - то термін користування стає 2 місяці.

Звичайно, що ця послуга (як і будь-який кредит) не ідеальна. Але в цілому, вважаю, позитивна й необхідна.

34 коментарі:

 1. Замовлені гроші (додатковий рахунок) чогось не діють на дзвінки на 068. Грошей не знімає, але й подзвонити не можна...

  ВідповістиВидалити
 2. Помогите,просто пополнил счет,до этого заказывал эту услугу..деньги сняли все норм,но после этого пришла опять смс что будет подключена,хотя я не заказывал,что за дела?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Чесно кажучи, не в курсі. Думаю, це просто помилка, насправді не буде підключено (іноді бувають просто затримки попередніх смс). Але якщо таки так-то відразу до оператора, повинні з'ясувати.

   Видалити
 3. после того как пополнила счёт,сняли деньги за эту услугу в двойном размере...ошибка компании,сижу жду пока вернут 20 грн!не рекомендую пользоваться данной услугой!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Тобто, при поповненні зняло не 22 грн., а 44? Мабуть, дійсно помилка...
   Відпишіться, чим закінчилось, (і як швидко) - Ваш досвід може комусь допомогти...

   Видалити
 4. Скажіть будь ласка, чи ніхто не помічав такого: МТС крадуть гроші. Тільки вчора було 1,25, сьогодні вже -0,87. Як таке може бути??? Я в шоці взагалі від них:(

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Конкретно важко сказати, залежить від тарифу чи замовлених послуг. Уважно продивіться на сайті МТС умови свого тарифного плану - іноді вони неприємно змінюються(:.., в мене таке було - раптово з'явилась абонплата.
   Або, може, випадково замовили якісь мультики чи гороскопи, то треба з смс послати відмову.
   Ще варіант - вичерпали денний ліміт хвилин, або дзвонили з іншої області (в деяких тарифах таке є), і тоді далі розмови пішли по гривні за хвилину...

   Якщо все ж не вдається з'ясувати - то на 111, з оператором, розділ фінансові питання. Можливо, ще краще - піти в салон МТС, там "жива людина" повинна допомогти розібратись...

   Видалити
 5. Дійсно в мене -25 копійок

  ВідповістиВидалити
 6. Як можна дзвонити якщо ці кошти на додатковому рахунку.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. В принципі звонити з додаткового рахунку так само, як і з основного, крім, здається, роумінгу і, чомусь, дзвінків на 068 - з додаткового не брало (про це говорили тут у коментарях до статті про бонуси - http://www.kilka-porad.com/2012/11/blog-post.html).

   Видалити
 7. Будьте внимательны с остатком денег на основном счету. Я прохлопала, у меня на счету было 40 коп. вместо 2 коп. и мне перечислили деньги на дополнительный счет. Деньгами я не пользовалась, но когда счет пополнила с меня сняли 22 грн. Оператор объяснила, что оплата берется не за деньги которые перечислили, а за услугу которая предоставлена.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Кілька-порад26 серпня 2013 р. 10:42

   Так, незалежно від того, чи користувався наданими кредитними грошима, чи ні, - з наступного поповнення забирають 22 грн. І це, звісно, ще один момент прибутковості тої послуги (і можливості компенсації тих коштів, що від деяких абонентів не вертаються).
   Тож справді уважно дивитись за своїм додатковим рахунком (*101*10#), і тільки після його використання робити наступне поповнення...
   Або таки заганяти себе до 2 копійок чи в мінус, і тоді замовляти гроші - то буде основний рахунок (без обмежень, що є в додатковому) + не буде набридати "голос" "Рекомендуємо поповнити...На Вашому рахунку...нуль гривня.."...

   Видалити
 8. Как отключить эту услугу? Может есть смс код.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Що значить "отключить"? Якщо вже взяли 20грн в кредит, то шли-не шли смс - 22 грн. треба віддати (спишуть при поповненні).
   А якщо не замовляли - то й ніяких списувань не буде... Тоді що відключати?

   Видалити
 9. 3 дня назад подключил услугу а звонить немогу и смс отправлять!!!! Что это подскажите

  ВідповістиВидалити
 10. как пользоваться дополнительным сщётом?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. кілька-порад15 червня 2014 р. 18:22

   Читайте вище...
   Нічого там не треба робити, просто дзвоните-пишете як завжди, а кошти з нього списуються. Є тільки нюанси по деяких тарифах, що не на всі послуги можна його використати. Ну і плюс діє тільки 30 днів, потім обнуляється сума на додатковому...

   Видалити
 11. Скажіть будь-ласка чи відключать послугу при переказі грошей?чи треба самому поповнювати на 20+ грн?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Навряд чи, але не можу сказати точно, сам так не пробував. Думаю, то залежатиме ще й від того, чи кредитні гроші прийшли на основний рахунок (якщо було менше 2 копійок), чи на додатковий. Можна поцікавитись на 111.

   Але то, мені здається, надто дорогий спосіб - адже у більшості тарифів за 10 грн переказу бере 2,7 грн. комісії (http://www.mts.com.ua/ukr/money_p.php)...

   Видалити
 12. ще один нюанс, якщо є гроші на додатковому рахунку, там наприклад за бонуси, а на основному зайшли в мінус як я і замовили цю послугу, то тепер при дзвінках на номери на які раніше брало гроші з додаткового рахунку, спочатку знімає з основного, ті що замовили, а ті на додатковому нечіпає

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую за доповнення. Так, схоже, що ці кредитні гроші в будь-якому разі йдуть першими, навіть якщо ніби на осн.рахунку.

   Видалити
 13. замовила послугу Гроші на замовлення, потім прийшла смс, що треба повернути гроші, поповнила рахунок, а нічого не зняло, як тоді віддати гроші??

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Я вже давно не користувався цим, то точно не скажу.
   Можливо, поповнення було на меншу суму? - тоді ніби вони чекають "повного" поповнення, на суму більш як 23 грн.
   Може бути також варіант, що й не відразу спишеться, а згодом...
   Ну в крайньому разі можна подзвонити до оператора, уточнити

   Видалити
 14. ну зараз на рахунку 31.34 не знімає, а оператор сказав, що треба поповнити на 25грн. і тоді послуга забере 23грн. і все.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. В мене, здається, колись так було, коли боргові гроші впали на основний рахунок, а не додатковий, тоді не відразу зняло при поповненні. Але надто переживати не треба - знімуть все одно:)

   Видалити
 15. как отключить ету услугу один раз пользовалса вс' поплатил по щетам долга нет так теперь каждый раз при пополнении щёта приходит извещение о подключении акцыи зарание спасибо

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Не в курсі, треба питати оператора. На сайті пише, що послуга автоматично відключається при повному погашенні...Але якщо й далі автоматично приходять кредитні гроші при обнуленні рахунку - треба, мабуть, говорити вживу на 111 чи в салоні МТС

   Видалити
 16. Допоможіть.
  Замовила послугу,після чого через деякий час поповнила рахунок - гроші зняло.
  А теперь прийшла СМС,що я повинна заплатити (хоча я вже це зробила) або вони будуть знімати 1 грн/в неділю.Прийшла СМС 16 лютого.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Вибачте, чим я можу допомогти? Хіба припущеннями. На сайті в них пише, що починають знімати лишню гривню за тиждень, якщо не повернуто гроші протягом 2 місяців. Тобто Ви брали кредит десь 17 грудня? Як варіант - можливо Ви поповнили майже відразу, але менш як на 24 грн. (щоб зарахувалось усі 23грн.), і десь ще якась гривня виявилась недоплаченою... Якщо ж точно впевнені, що погасили повністю - випишіть собі, коли і на скільки поповнили, і з цим добивайтесь оператора на 111.
   Інший варіант - може бути й просто помилкова смс...

   Видалити
 17. А мені здається, що мтс просто хоче викачати побільше грошей з людей) Я теж замовила послугу *Гроші на замовлення* ще місяць тому. Так от, раз поповнила, гроші не зняло. Потім якось забула. Вчора подзвонили з мтс (стандартний дзвінок) і сказали, що якщо я не хочу, щоб картка була заблокована, потрібно поповнити на суму від 24 грн. Добре, поповнила ще раз. І от знову гроші не знімає. Намагалась додзвонитися до оператора, весь час вибиває і пропонують зв*язатися по гарячій лінії за 50 коп. за хвилину) А що, непоганий варіант викачки грошей.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Здається, ви маєте рацію(( Я теж замовила цю послугу на початку березня. Через два тижні поповнила рахунок на 46 грн, гроші не зняло. А тепер мені вже двічі на дійшла смс, що з мого рахунку, якщо не поверну борг, будуть знімати по 1 грн кожного тижня. Так чому одразу не зняли гроші????

   Видалити
 18. Як видключити цю послугу?

  ВідповістиВидалити
 19. Як вiдключити цю послугу?

  ВідповістиВидалити