четвер, 16 лютого 2012 р.

ЩО РОБИТИ З МЕРЗЛОЮ КАПУСТОЮ? -КВАСИТИ!

На вулиці були страшні морози, і ви раптом виявили, що запас капусти на зиму, вкутаний на балконі (схований в коморі, погребі, сарайчику – потрібне підкреслити) несподівано замерз? «Кочаны закоченели», як сказали б наші сусіди? Не біда. По-перше, капуста досить стійка до морозу – після відтавання зберігає смак та усі корисності.  Але, є й по-друге: вона швидко псуватиметься та гнитиме, коли мороз відпустить. Тому наша порада – квасьте негайно! Щойно пересвідчились – смакота, красота і для здоровя користь! Процес чудово здійснюється вдвох...
Отже, замерзлу капусту спочатку вносимо у тепло. Залишаємо на кілька годин, краще – на ніч. Трішки відтане – чистимо від пошкоджених, темних, підгнилих листків.  Якщо після цього розрізали перший качан – а всередині ще мерзлота (листки напівпрозорі), нехай почищена капусточка полежить в теплі ще годин 8-12.

Кілька способів поповнити рахунок мобільного телефона

Перелік наведених тут способів далеко не вичерпний, пишу лише про те, чим сам користувався (й переважно користуюсь). У більшості з наведених сервісів комісія мінімальна або відсутня (принаймні на час написання).
Оновлено 01.06.2013
Отже, розглянемо поповнення:

- за Webmoney
- через Приват-24
- через банкомати
- через BASS-термінали
- у авторизованих точках продажу

понеділок, 13 лютого 2012 р.

ДЕРУНИ «ПО-ПАНСЬКИ», З М’ЯСОМ.

Для страви нам потрібно: 1 кг картоплі, 2 цибулини, 1 морквина, 250-300 г фаршу, сіль, перець, 3-4 столові ложки муки, 1 яйце.

Картоплю, 1 цибулину і морквину стерти на найдрібнішій тертці, додати муку, яйце, сіль та перець за смаком, вимішати.
М’ясний фарш посолити, поперчити, додати дрібно порізану або терту цибулю. Можна також приправити його порізаною зеленню.
На гарячу сковороду з олією викладаємо неповну столову ложку картопляного фаршу, розрівнюємо, по центру ложкою чи виделкою робимо заглибинку, туди накладаємо неповну чайну ложечку м’ясного фаршу.

неділя, 12 лютого 2012 р.

Як зробити форму зворотнього зв’язку для сайту через GoogleDocs

Форма зворотнього зв’язку – доволі корисна штука для сайту чи блогу. На багатьох сервісах вона вже є вбудована (наприклад, на тому ж Укозі), але у Bloggerі знайти її у готових гаджетах зась. Втім, виявилось, досить легко набрати потрібну форму через гугло-документи.

Отже, заходимо на Документи Google (треба авторизуватись), в колонці зліва натискаємо «СТВОРИТИ», і у запропонованому списку вибираємо «ФОРМА». Відкривається вікно такого вигляду: