пʼятниця, 24 лютого 2012 р.

САМОРОБНІ "ГОРЩИКИ" ДЛЯ РОЗСАДИ

     Ділимося методом вирощування розсади у саморобних одноразових горщиках (який використовував наш батько задовго до появи пластикових контейнерів для таких потреб та інших промислово виготовлених пристосувань).
Отже, потрібно: старі газети (листки), підготована земля, насіння та ящики (деревяні чи з цупкого картону – які вже знайдуться).

понеділок, 20 лютого 2012 р.

Нестандартний рецепт голубців

Для приготування страви "голубці оригінальні":) нам потрібно: 2 середні головки капусти, 0,5кг рису, 0,5кг м’яса, 250г сала чи бочка, 0,5кг цибулі, 0,5кг моркви, пачка майонезу, пачка кетчупу або томату, 150г сметани, сіль, перець, лавровий лист та інші бажані прянощі.
Капусту відпарюємо. Найкраще робити це, почистивши головку від верхніх темних листків та вирізавши качан, наскільки це можливо: тоді «вирізану» головку в киплячу воду – і вона сама на листочки розділиться. Потовщення на листках зрізаємо, дуже великі листки – розрізаємо навпіл.
Готуємо фарш: вимішуємо змелені на м’ясорубку м’ясо та бочок (сало) з дрібно нарізаною цибулею, потертою на крупну тертушку морквою, відвареним рисом. Зверніть увагу на «фішку» рецепту: