пʼятниця, 9 листопада 2012 р.

Бонуси від МТС - як назбирати і обміняти

програмалояльності від МТС дає можливість економити або отримувати призи
Оновлено 04.2013.
У найбільших наших операторів зв'язку є так звані програми лояльності, що дають якусь (переважно невеличку) компенсацію за потрачені у них кошти. Але побудовані ці програми були по-різному. Якщо у Київстарі бонуси нараховують відразу грошима і автоматично надходять на початку кожного місяця (наприклад, 15% від суми витраченого за минулий місяць), то в МТС їх ще треба було заробити й обміняти. Тепер же, з квітня 2013 року МТС також перейшов на "київстарівську" схему -  нарахування бонусів іде не за поповнення, а за витрати з рахунку.
Раніше, щоб "заробити" бонуси, треба було поповнювати рахунок на суми більше 10 грн. (абонентам зі стажем менше року - більше 35 грн.).  Кількість бонусів залежала від суми поповнення та часу користування своїм номером. (Тоді ми тут ще писали, що "є такі діапазони сум, на які поповнювати "невигідно" - наприклад, і з 10, і з 30 гривень поповнення нараховується однаково - максимум 15 бонусів. Так само, незалежно від того, 90, 100 чи 800 грн. - буде однаково 95 бонусів").

Відтепер, наскільки можна зрозуміти офіційні повідомлення, бонуси не залежать від стажу чи сум поповнення - усім абонентам (крім тих, в кого є послуга "МТС-знижка") за кожну витрачену гривню нараховують один бонус. Але зарахування бонусів відбувається на початку наступного місяця (до 15 числа) за кошти, витрачені у попередньому.