середа, 13 лютого 2013 р.

Домашній рулет бісквітний з бананомДілимося нещодавно успішно випробуваним рецептом домашньої смакоти:)
Отже:
Бісквітне тісто: 6 яєць вбити в глибоку миску, додати стакан цукру (250г), лимонної кислоти та солі на кінчику ножа. Збивати міксером/блендером), допоки маса не побіліє. Маса повинна побіліти, вдвічі збільшитись за об’ємом, і за консистенцією стати як густа сметана. Збивати треба досить довго, хв.15-20, тоді бісквіт буде дуже пухким (трохи швидше збивається, якщо яйця свіжі та холодні). Коли маса набуває потрібної густини і консистенції, додаємо склянку муки (250г). Муку слід збивати з тістом, рухаючи міксер лише в одну сторону (за чи проти годинникової стрілки). Муку збивають швидко, не більше хвилини. Якщо хочете шоколадний рулет – можна додати порошку какао, але загальний об’єм муки із какао повинен бути не більше склянки. Тісто готове. Цієї маси вистачить на 2 великі рулети

Попередньо готуємо 2 бляшки (дечки) розмірами десь 25*35см. Дно застилаємо пергаментом для випікання (можна його ще додатково злегка змастити олією). Виливаємо тісти на бляшки, розділивши наполовину. Товщина шару тіста – біля 1-1,5см. Випікається бісквітний корж на середньому вогні приблизно 25-30хв. Готовність визначаємо за рум'янцем і за допомогою сірника (дерев’яної палочки) – якщо при проштрикуванні коржа на палочці не лишається тіста – значить, готово.

Перед вийманням коржів з духовки на столі розстилаємо вологий рушничок – на нього перевертаємо дечку і «витрушуєм», вивантажуєм корж. Якщо пергамент прилип до бісквіту – акуратно знімаємо його ножем. За допомогою вологого рушника акуратно згортаємо гарячий корж у форму рулету.

Згорнутий бісквітний рулет може зберігатись до доби. Перемазати його кремом можна у будь-який зручний час, після того, як він захолоне.
Для перемазування рулет акуратно розгортається, змащується сумішшю коньяку та міцного солодкого чаю (або, напр., фруктовим сиропом). Накладається начинка, після чого рулет знову загортається.

Крем чи інше наповнення для начинки рулета можна вибрати на свій смак. Дуже смачно – з банановою начинкою (непоганий варіант також – чорнослив із сметанковим кремом).
Крем: 200г масла збивається з 200г згущеного молока (добре вареного). Масло наперед варто вийняти з холодильника (щоб набуло кімнатної температури) – тоді крем зіб’ється краще й швидше.

Кремом намащуємо внутрішню поверхню розгорнутого рулета, по центру викладаємо очищений банан. Загортаємо рулет. Зверху можна змастити залишками крему, притрусити кокосовою стружкою, полити шоколадною глазуркою, або просто розтопленим шоколадом.

Biscuit pastel de plátanobanana biscuit cake


 ВСЕ, ГОТОВО! Красиво (хоч на фото може й не ідеально), смачно, і без всяких штучних барвників-консервантів! СМАЧНОГО! 

1 коментар: