понеділок, 25 лютого 2013 р.

МТС-відключаємо (multy*121*21#) на екрані

МТС, безумовно, потужний і багато в чому хороший оператор зв'язку. Але часто грішить надокучливою рекламою, від якої не знаєш куди подітись (а інколи й не знаєш, що то таке вискакує на телефоні:).

Ось і зараз на екрані мого телефону під позначкою "МТС-Укр" з'явилось якесь незрозуміле повідомлення multy*121*21#. Схоже на якийсь USSD-запит (прості команди для виконання якихось операцій), але не знаючи, що воно означає, набирати якось не хочеться... Пішов на офіційний сайт МТС, серед стандартних USSD-запитів такого "121*21#" не знайшов. Натомість було багато інформації про
т.зв. "Мобільний портал *121#". З його опису випливає, що то всякі розважальні послуги - "ігри, картинки, мелодії, погода, новини, курси валют і багато іншого", які надаються, звісно, за гроші. І що особливо радує - "Послуга не потребує активації ". Добре, хоч "Виклик порталу і переміщення по ньому не оплачуються. Вартість замовлення послуг буде вказана у відповідному повідомленні на запит отримання контенту." При цьому вказана вартість новин чи погоди - 60 коп./день, а ігор,музики, картинок- 10-15грн.

Прочитавши, що сам захід на *121# все-таки безплатний, я ввів ту комбінацію *121*21#, і на екрані висвітилось таке:

подписка на мульты (0,90 грн.день)
заказать?
1>Да
00<<

Що таке "Да", ніби зрозуміло - за 90копійок щодня вам будуть присилати якийсь мультик, а от чи є "00" відповіддю "НІ", якось незрозуміло (зазвичай таке позначення має не це значення:).

Тож вихід один - відключити ці повідомлення на екрані. Це виявилось нескладно: заходимо в МЕНЮ - НАЛАШТУВАННЯ - ДИСПЛЕЙ (Екран) - Інформація по стільнику - ВІДКЛЮЧИТИ.
(таке спрацювало у нас на 2х Нокіях, в інших телефонах можливо це трохи інакше називається).

УРА! Нав'язливий надпис зник, а вся інша потрібна інформація про мережу (МТС, рівень сигналу) лишилась. Продовжуємо користуватись якісним зв'язком без лишніх атрибутів:)))
 
4 коментарі:

 1. А ось цікаво, при відключенні цього повідомлення серед потрібної (для мене, зокрема) інформації чи залишилась інформація про місцезнаходження? Це для мене не є зайвим атрибутом :)

  ВідповістиВидалити
 2. А вона була в ці дні? Напр., у мене ця інформація якраз і перестала відображатись із появою того "мульти121". Припущу, що оператор за власним бажанням просто програмно заміняє мережеву інформацію про БС на от таку рекламу. Думаю, що крім мульти ми побачимо ще які-небудь 121*-гороскопи чи шось подібне...
  Але, сподіваюсь, за трохи замість цього повернеться й інформація про розташування абонента, тоді й повернемо ці налаштування.
  Хоча, може я помиляюсь

  ВідповістиВидалити
 3. Дякую, все виїшло. Телефон Nokia.

  ВідповістиВидалити
 4. В HTS one S заходим в настройки - Настройки вызовов - Приём широковещательных сообщений (снимаем галочку)

  ВідповістиВидалити