середа, 20 березня 2013 р.

Якщо "зникає" головна панель у Word (2007-2010)

Не секрет, що новіші офісні пакети від Microsoft мають суттєво інший інтерфейс, ніж в попередників. Я, наприклад, досі не можу звикнутись із ним, і надаю перевагу Office-2003. Але, що поробиш, все частіше приходиться працювати з новими продуктами, і там постійно гарячково шукати якісь прості й зрозумілі функції, які раніше ж "були ось тутечки" :). Як правило, знаходиш, ніби й все просто, але все ж незвично.

В конкретному прикладі, про який зараз розкажу, ніби все настільки очевидно й просто, що ніби й писати нема про що... Але, знайшовши те просте рішення раз, через рік його забувся... Тож, зробивши це ще раз, варто закріпити написанням:). І сам запам'ятаю:), і може, й ще комусь поможе...

Отже, іноді в Word-2007-2010 (можливо, й у 2013, - не пробував) зникає у верхній частині головна панель інструментів, приблизно отак:

Якісь елементи редагування можуть бути присутні на панелі швидкого доступу, але основні - "втекли". Якщо клікнути на слово "Основне" (в рос. версії - "Главная"), то панель знову відображається, але тільки стали курсором в інше місце, - знову її нема.

Перший раз що я тільки не пробував - і різні варіанти через вкладку "Вигляд", і налаштування різних панелей інструментів через вкладку "Office" - параметри Word, клікав лівою й правою кнопкою миші у всіх "потенційно можливих" місцях... А виявилось (таки через це сліпе клікання:), що справа всього-навсього в одній галочці.

Отже, просто правою кнопкою клікаємо на вкладці "Основне", і знімаємо галочку "Згорнути стрічку" (Свернуть ленту):

От і все. Вигляд повернувся до звичного:
Працюємо далі...


Немає коментарів:

Опублікувати коментар