субота, 20 липня 2013 р.

Як вигідно обміняти Webmoney - WMU на WMZ, WMR і т.п.? Частина 2.

ПРОДОВЖЕННЯ. Початок дивіться ТУТОтже, розглядаємо інший (як на мене, зручніший) варіант обміну різних знаків Webmoney на сервісі wm.exchanger.ru
Отже, 2й варіант. Тут ми вже не вибираємо чиюсь заявку, а ставимо свою. Це може здатись складніше, але насправді все просто:
- Заходимо на  wm.exchanger.ru. В меню справа обираємо «Поставить новую заявку»
- Проходимо авторизацію (якщо ще не заходили в цьому сеансі під своїм ідентифікатором WMID)
- заповнюємо нововідкриту сторінку:


тут обираємо, що на що ми хочемо міняти (нам зараз треба долари за гривні, тож вибираєм WMU на WMZ)
Із наступних полів треба заповнити, скільки нам треба WMZ, і скільки ми готові за них віддати. Наприклад
, мені треба 2,15 WMZ, і я готовий за них віддати 18 гривень:
 


Як бачимо, автоматично висвітлюється курс обміну – 8,3721. Якщо я хочу інакше, можу змінювати ту чи ту суму вручну, відповідно змінюватимуться поля курсу. наприклад, так:
 


Ми можемо собі задати який завгодно бажаний курс (щоправда, часом пише, що вибраний курс суттєво відрізняється від офіційного чи середнього, і тоді заявка не приймається).
Інша справа, чи купить хтось у нас за цим курсом? В ідеалі варто вибрати щось середнє між найвигіднішими заявками по продажу і купівлі (можна подивитись у відповідних секціях). Але це не так вже й важливо (головне помилково не вказати дуже невигідний собі курс – не встигнете щось змінити).
Отож, вибравши прийнятний курс обміну, вводимо номер гаманця, на який мають надходити ті обміняні знаки і тиснем «Оплатить заявку», на наступній сторінці «Продолжить», і далі проводим оплату через мерчант:

«Платеж подтверждаю», далі успішно пише «Оплата в пользу продавца выполнена», і відкривається сторінка

У цьому написі тиснемо на слово «новых», і відкривається таке вікно з описом нашої заявки:


Тут пише її номер, курс обміну, дату подачі і фразу «оплачена», идет обмен. Це означає, що заявка вже в списку пропозицій відповідної секції, але нею ще ніхто не зацікавився.
Можемо це побачити, зайшовши в розділ «Работать в секции»- Текущие WM->WM:


Бачимо, що наша заявка аж 39-а у списку...Тож не дивно, що поки вона нікого не привабила... У цьому випадку маємо 3 варіанти:
- просто чекати того, що курс буде мінятись у вигідну нам сторону, заявка підніметься вверх і буде обмінена;
- передумати і видалити свою заявку (тоді гроші вернуться на гаманець, за винятком 0,8% комісійних);
- змінити вручну курс своєї заявки;
- погодитись на найкращу із зустрічних пропозицій.

Для останніх варіантів треба просто натиснути на сірий фон рядочка своєї заявки:


тоді відкриється таке вікно:


у якому наведено усі із зазначених операцій.
Якщо хочемо змінити курс, то у вікні «Укажите новое значение курса заявки» вписуємо нове значення, наприклад, прямий курс 8,3, і тиснемо «Изменить курс заявки»


Вертаємся на сторінку заявки, і обираємо, що робити далі, якщо «В данный момент встречных заявок по Вашей заявке ... пока нет.»

Найпростіше, що можна зробити – погодитись із зустрічною заявкою, що пропонується на цій же сторінці:


Сюди виводиться найкраща на даний момент пропозиція по нашому напрямку. Якщо нема коли чекати кращої – просто тиснемо «Купить данную заявку (превратив Вашу новую во встречную к этой).» При цьому якщо сума тої заявки більша – не страшно, нам «вділять» тільки на наші гроші, ну а якщо менша – то треба буде зробити цю процедуру ще раз, поки не набіжить уся сума

Все, обмін успішно здійснений!
У цьому прикладі, як бачимо, ми отримали не 2,15 WMZ, як хотіли спочатку, а 2,1... Але зробили обмін швидко і не витрачали лишнього часу.

Мабуть, такий довгий опис трохи відлякує, але, повірте, що сама процедура обміну займає хвилину-дві, не більше. І фактично завжди це дешевше, ніж міняти через вбудований у кіпер обмінник.
Немає коментарів:

Опублікувати коментар