неділя, 3 серпня 2014 р.

Легке поповнення WebMoney - мобільні гроші Київстар

От, дочекались. Нарешті можна робити поповнення WebMoney зі свого рахунку на мобільному телефоні! Раніше, щоправда, це теж було можливо - наприклад, за платні смс, але комісія там була більше 60%!!
Тепер же WebMoney (WMU) можна придбати за гроші на рахунку Київстару всього за 7% комісійних. Це, звичайно, теж не супердешево, але вже мало відрізняється від поповнення через різні термінали типу I-box (5%) (про різні способи поповнення ми вже трохи писали тут).

То стало можливим через впровадження Київстаром сервісу "Мобільні гроші", через який можна зі свого телефонного рахунку оплатити БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ і БЕЗ АВТОРИЗАЦІЇ купу всяких сервісів - інтернет, комуналку, кредити, квитки і т.п. Можна навіть свої телефонні гроші перевести в готівку чи вивести на свою банківську карту! 

Як тим всім користуватись - на сайті детально описано, та й по інтерфейсу зрозуміло. Я ж просто опишу покроково сам процес поповнення WebMoney з Київстару (кількаразово перевірив сам)

Отже, 
1) заходимо на сторінку "Мобільні гроші. Київстар" і обираємо категорію
«Послуги/онлайн-магазини»,
де вибираємо WebMoney https://money.kyivstar.ua/uk/service/view/webmoney-wmu-online:
Зявляється така сторінка із порожніми полями: 
2) Заповнюємо свої дані - номер WMU гаманця (вводимо без U, лише цифри), суму, на яку хочемо поповнити (відразу ж поруч висвітлюється сума комісійних, а знизу - скільки всього спишеться з рахунку), та свій номер телефону, з якого будемо поповнювати (на цей номер і прийде смс з кодом підтвердження).
Тут є маленьке обмеження: на рахунку після всього повинно лишатись не менше 5 грн. (до речі, при першому користуванні бачив обмеження на залишок 10грн., отже, умови послуги часом змінюються).

3) Тиснемо «Далі», з'являється сторінка підтвердження оплати:

http://www.kilka-porad.com/2014/08/webmoney-kyivstar.html
 Якщо щось ввели не так, можна поправити (кнопка «Редагувати дані»). Якщо все введено вірно – тиснемо «Сплатити».

4) На новій сторінці треба ввести код, що прийде в смс. 

http://www.kilka-porad.com/2014/08/webmoney-kyivstar.html

СМС приходить з номеру 889 такого змісту «Код для підтвердження оплати Веб Мани КД на суму 99,51 грн. (діє 30 хв) 23451. НІКОМУ НЕ ПЕРЕДАВАЙТЕ ЦЕЙ КОД»).


Якщо не ввести код протягом цього часу (30 хвилин), прийде смс із 889 «Заявка не прийнята. Закінчився термін дії коду підтвердження».Якщо ж зразу ввели все правильно, то пише «Заявка на оплату прийнята. Очікуйте підтвердження у смс». Також приходить смс "Заявка на оплату прийнята"Як правило, гаманець Вебмани поповнюється через 2-3 хвилини...Про це також сповіщає смс з 889 "Заявка на оплату оброблена успішно. Збережіть код транзакції: ******". (Для чого цей код - не знаю, ймовірно, для вирішення проблем, якщо раптом щось не пройде)
Особисто я користувався кілька разів, все пройшло без проблем. Так що сервісом цілком задоволений, можу порадити й іншим.P.S. Вже написавши, виявив, що трошки змінився дизайн сторінок послуги - прибрані всілякі додаткові/зайві елементи. Тепер то виглядає так:

Втім, все решта, здається, без змін. Інтерфейс в цілому той же, процедура така ж сама. Все працює.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар