середа, 10 вересня 2014 р.

Про відновлення заблокованих грошей у скайпі

Почав користуватись "скайпом" досить давно, ще задовго до його придбання "Microsoft"ом. Разом із тим частота платного користування була геть малою, "наскоками", переважно при потребі міжнародних дзвінків. Востаннє дзвонив до Німеччини зо 2 роки тому, і з того часу лишалось пару доларів на рахунку. Торік же прийшов якийсь лист на пошту, що "Средства на вашем счете Skype дезактивированы", по причині некористування ними протягом 180 днів.
Я було тихо обурився (я ж на таке не підписувався!), але там було заспокоєння, що в любий момент можна розблокувати кошти у них на сайті.
 
Така потреба виникла
в мене тільки зараз (майже через рік).
Я знайшов того листа, клацнув по посиланню "учетная запись", мене перенаправило на сайт Skype. Там ввів свій логін і пароль, і відразу відкрилась сторінка "Повторна активація рахунку". Тут писало, що кошти неактивні, але внизу була приємно-зелена кнопочка "Повторно активувати рахунок"

Якщо ж у когось є така проблема, але прямого посилання з листа вже десь немає, при авторизації на сайті повинен висвітитись відповідний розділ. Думаю, можна спробувати зайти прямо в нього, ввівши адресу skype.com/account/credit-reactivate.

Тож тиснемо на кнопку "Повторно активувати рахунок".
Далі – «триває повторна активація», пише, що до 15 хвилин. В моєму випадку тієї ж хвилини прийшов лист на пошту від noreply_notifications.skype.com, де повідомлялось, що

Баланс на вашем счете в Skype активирован

Все деньги на вашем счете в Skype – 2,14 USD – активированы и доступны для использования.


І справді, на рахунку відразу стала відображатись активна сума (здається, рівно така ж, яка була й до блокування), і відразу ж я зміг додзвонитись за кордон.

Так що проблем ніби ніяких не виникло, гроші нікуди не зникли... Ну а такі "листи щастя" про блокування, очевидно, мають на меті спонукати користувачів частіше дзвонити й витрачати гроші (шоби раптом не пропали:)
Немає коментарів:

Опублікувати коментар