неділя, 22 лютого 2015 р.

Кредитні "Екстра гроші" від Київстару

Про можливість говорити по мобілці в кредит я вже писав тут раніше, але зараз  багато чого змінилось, тож треба описати все по новому.
Така послуга у Київстару з'явилась ще з 2009 року, і відтоді таки вдосконалилась (хоч і подорожчала).

Із основного, що змінилось:

 1) тепер можна взяти в борг на мобільний рахунок суму на вибір - 10грн, 20грн 40 або 75грн (а не фіксовані 20 грн., як було раніше); декому дозволяють взяти також 100 або 250 грн.

2) плата за кредит - 20% від суми позиченого (2 грн за кредит 10 грн, 4 грн. за кредит 20 грн і т.д.)

3) оплачувати кредитними коштами з додаткового рахунку тепер можна майже все у Київстарі (і смс на платні номери, і роумінг, і абонплату за послуги). Раніше, скажімо, не проходила оплата за смс на номери мобільного банкінгу (наприклад, 10060 у ПБ), тепер перевірив - працює.

Отже, як взяти кредитні "Екстра гроші" від Київстару:

1 варіант: надіслати СМС на номер 117 із числом-сумою, на яку хочемо поповнити: 10 (щоб замовити 10 грн.), 20 (щоб замовити 20 грн.), і т.д.:

2 варіант: набрати USSD запит:

*117*10#- щоб замовити 10 гривень
*117*20#- щоб замовити 20 гривень
*117*40#- щоб замовити 40 гривень
*117*75#- щоб замовити 75 гривень
*117# або *117*1# - щоб замовити стільки, скільки максимально можна (ОБЕРЕЖНО!!!)
(то залежить від суми поповнення за останні 3 місяці і часу користування Київстаром, 75 грн. дають тільки тим, в кого за 90 днів поповнення було більш як на 300грн, а вже для 20грн. кредиту достатньо 25 грн. поповнень за той час). 
Але ці умови часто змінюються, треба уточнювати. Наприклад, зараз допустимий максимум зробили вже 250грн, хоча формальні вимоги такі ж, як і для 75грн - не менш півроку користування і поповнення мін. 300грн за 3 місяці. Тож якщо Ви попали в цю категорію (там це називається "деяким абонентам надається можливість"), то при наборі *117# або *117*1# Вам одразу нарахують 250грн., а повернути треба буде 300!
Перевірити, яку суму можна отримати в кредит від Київстару, можна через запит *117*9#
(за хвилину має прийти смс з текстом "ЕКСТРА ГРОШІ: Ви можете отримати поповнення рахунку на 20,00 (10,40,75) грн. Вартість послуги: 4.00 (2,8,15) грн. Замовити: *117#. Дізнатися більше: 477*117)"

Перевірити, чи нарахувались кредитні гроші, або їхній залишок - *109#

Як погасити кредит від Київстару?

Просто поповнити рахунок на потрібну суму, і позичені кошти разом із процентами автоматично спишуться. Наприклад, якщо ми замовляли 20 грн. кредиту, то повернути треба 20+4=24 гривні, але поповнити - мінімум на 25 грн., бо одну гривню система вважає необхідною для мінімального залишку на рахунку. 

Якщо ж разово внести всю необхідну суму не виходить, то списання буде відбуватись з кожного поповнення, лишаючи одну гривню залишку. Наприклад, раз поповнили на 7 грн. - забере 6 грн., на рахунку лишить гривню, другий раз на 5.5 грн. - спише 4 грн. (бо списується рівне число, кратне гривні), залишить 1,5 грн...і так до повного погашення.

Як на мене, така кредитна послуга Київстару більш продумана, ніж подібна в МТСу. Звичайно, і тут є свої мінуси (основний - що дорого:)), але можливість здійснення дзвінка у потрібний момент таки цього вартує!

23 коментарі:

 1. Да, очень интересно, не знал, что киевстар дает деньги в долг)) вот прикол. Но сейчас и рельную денюжку можно позаимствовать в сети, например на сайте привата дают кредит или на groshi-v-borg.com.ua

  ВідповістиВидалити
 2. а ще київстар робить суперовий бізнес , нараховуючи екстра гроші самостійно годинка 2га ночі коли абонент міцно спить , а потім робить з тата варята це при тому що з самого початку послуги я принципово нею ні разу не користувався знаючи підленьку душу київстару подекуди двічі погашати борг коштом абонента

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Не знаю, в мене таких проблем не було. Як варіант - вони часом надсилають смс з рекламою екстрагрошей, яка скомпонована так, що легко навіть випадково замовити (прогортуючи її, клацнути на виділений номер)...
   Але загалом так, останні років 2 в КС прозорості стало набагато менше, а "разводняків" більше

   Видалити
  2. і дякуй Богу , в мене теж раніше не було , а схожі історії слухав як страшилки, а стосовно реклами не "канає"випадково клацнути на виділений номер , оскільки в кнопковому телефоні (яким я користуюсь) це вже треба постаратись

   Видалити
  3. 27.09.2017 Арсен Мене теж так надули.Гроші замовляють коли я сплю.Це мафія а не фірма та біда в тому, що ти беззахисний перед цим монстром - поскаржитись нікому.Адвокати! Порадьте як бути?

   Видалити
  4. unknown Арсен: варіант 1) піти в сервісний центр КС і зясувати всі проблеми, 2) перейти до іншого оператора

   Видалити
 3. Не раджу користуватися послугою! Вранці вирішила перевірити баланс і замість *118# натисла *117# іяким було моє здивування коли мені через кілька секунд вже нарахували 40 гривень в борг і ще + 8 я повинна сплатити за користування послугою.
  Я передзвонила оператору, але це нічого не дало. Повернути гроші не можна.
  Але мене здивувало не це.
  Раніше ця послуга була з попередженням. Тобто, "ви впевнені що хочете замовити екстра гроші?" І після підтвердження нараховували потрібну суму (яку тобі потрібно)... і на сайті також написано, що кошти нараховуються з підтвердженням...
  Короче кажучи - не користуйтеся і будьте обережні при перевірці рахунку!
  Нажавши комбінацію клавіш *117# ви отримаэте до 75 непотрібних вам на даний момент гривень ще й величезними процентами на їх погашення...

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Ну конкретно Ваша помилка ще не свідчить про погану якість всієї послуги. Але підтримую Вас у тому, що жодна платна послуга не повинна нараховуватись без підтвердження. Тим більше, цей номер досить підступно заведений на *117 (бо поруч є бесплатні 111, 119, 114, помилитись легко). Єдине, чим можу "втішити" - добре, що по Вашому рахунку максимум 40грн., могло б бути і 75, а це ще дорожче..
   Будьте обережні, і хай щастить в усьому іншому!

   Видалити
  2. Власне такий стиль роботи (нажитись на клієнтові наплювавши на елементарну порядність) й свідчить про погану якість роботи і ставлення оператора до клієнтів як до доступних гаманців перепрошую

   Видалити
  3. А "якість всієї послуги" до речі і не може бути гірша , оскільки мова йде про кредит (не безкоштовний) від оператора , за який не потрібна попередня оплата

   Видалити
 4. Взяла гроші в борг,мені їх начислили не на рахунок а кудись за номер де їх можна перевіряти. Навіщо мені там якщо мені потрібно було для того щоб активувати тарифний план. Тобто тепер мені ці гроші не потрібні,адже тарифний план так і не було активовано

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Ну в них за умовами кредиту нараховують не на основний номер, а на додатковий рахунок. А вже з цього рахунку сплачується за різні послуги. Мабуть, плату за активацію тарифного плану звідти оплатити не можна, це треба уточнювати... Ну але взяті гроші все ж потратьте, бо оплату кредиту все одно стягнуть, незалежно від того, чи ви їх використали, чи ні.

   Видалити
 5. Замовила ЕкстраГроші на суму 75 гривень, СМСка прийшла, а на рахунок гроші не прийшли, нульовий баланс. Ще раз послугою скористатися не можу, прийшла СМСка, що в мене борг 90 гривень. Додзвонитися на КиівСтар неможливо. Що робити?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Гроші ж приходять не на основний, а на додатковий рахунок. Перевірка *109#, в статті пише. Додзвонитися на КиївСтар можливо!, можна й на сайті запит лишити, протягом доби відповідають, як правило.

   Видалити
 6. Цитата від - Тетяна22 лютого 2016 р. о 14:22

  Не раджу користуватися послугою! Вранці вирішила перевірити баланс і замість *118# натисла *117# іяким було моє здивування коли мені через кілька секунд вже нарахували 40 гривень в борг і ще + 8 я повинна сплатити за користування послугою.
  Я передзвонила оператору, але це нічого не дало. Повернути гроші не можна.
  Але мене здивувало не це.
  Раніше ця послуга була з попередженням. Тобто, "ви впевнені що хочете замовити екстра гроші?" І після підтвердження нараховували потрібну суму (яку тобі потрібно)... і на сайті також написано, що кошти нараховуються з підтвердженням...
  Короче кажучи - не користуйтеся і будьте обережні при перевірці рахунку!
  Повністю згодний!
  Те саме! Вкрали 48грн. на які рахунок не поповниш, при цьому без попереджень та СМС - бидло схаває. Не приємне відношення до клієнта! Втюхують нафіг не потрібні гроші. Сором!

  ВідповістиВидалити
 7. В мене вийшла подібна ситуація. Помилилась при наборі однієї цифри. І вже 48 грн боргу, хоча на рахунку було 40 грн. Одне втішає, що цими грошима можна оплачувати і абонплату. А також можна з основного рахунку погашати борг - так сказала мені оператор. Вам бажаю не попадатися на такі уловки мобільного оператора.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. кілька-порад23 жовтня 2016 р. о 17:33

   Так, з цифрами набору в них хитро придумано, помилитись неважко...Ви тут втрачаєте 8 грн, то дійсно не так страшно, хоч і прикро. А декому, кажуть на автоматі 250 нараховують, за які 50грн. лишніх сплачувати... Тож з теперішніми нашими(ненашими?) операторами треба пильнувати скрізь...

   Видалити
 8. як я можу використати гроші на додатковому рахунку, куди нарахувались ці чортові екстра гроші? в мене там 40 грн. на основному рахунку 53 грн. треба їх якось до кучі зліпити, щоб мені заплатити абонплату за тариф на наступниий місяць

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. кому цікаво, то з додаткового рахунку(де ці екстра кошти) будуть зніматися гроші у вигляді абонплати першочергово, а потім з Вашого основного рахунку. Тобто, в мене 40 грн на дод., 53 грн за осн., тарифна плата - 60 грн. На дод. 0, на осн. - 33 грн. отак)

   Видалити
  2. дякую за інфу. А це воно автоматично так списало, чи треба було щось робити?

   Видалити

 9. Ми пропонуємо кредити на 2% річних для бізнесу і приватного призначення застосовуються в даний час спільно нт діють з д а VI або по електронній пошті: daviesruthfirm@gmail.com

  ВідповістиВидалити
 10. Підкажіть чи можливо екстра гроші перекинути іншому абоненту??

  ВідповістиВидалити