понеділок, 18 травня 2015 р.

Про бонусні 100 грн - подарунки МТС

 ІНФОРМАЦІЯ ВЖЕ НЕ АКТУАЛЬНА!!!

Оновлено 27 травня 2015.
Останніми днями безліч моїх знайомих шаленіли від "атракціону нечуваної щедрості" компанії МТС, яка ніби роздає по 100 грн. на рахунок.

Я з недовірою ставлюсь до всіляких заманух та незрозумілих мені щедростей, тож особисто не проявив інтересу до цієї акції. Але тотальний ажіотаж і різке зростання переглядів моєї давнішньої публікації про бонуси від МТС змусило розбиратись у цьому питанні.

Отже, дійсно була акція від МТС, у якій після відправки смс на номер 2042 на бонусний додатковий рахунок нараховується 100 грн. Офіційних умов на сайті не знайшов, але оператор колл-центру сказала, що ця акція триває до 31 травня 2015 року, а термін використання акційних коштів - місяць.
Оновлено: від 21 травня у відповідь на надіслану смс вже приходить повідомлення "Акція закрита"...
Оновлено: 26 травня на більшості тарифних планів нараховані 100 гривень безслідно зникли.

Багато хто каже, що в смс треба було надіслати текст "Вітаю", бо ніби-то акція присвячена дню народження/10-річчю МТС. То якось не схоже на правду, бо ні на офіційному сайті, ні в історії компанії на Вікіпедії не видно якихось знаменних (ще й круглих) дат, приурочених до травня.


Частина моїх знайомих таки писали слово "вітаю", при чому в різних варіаціях (зі знаком оклику, без нього, зі знаком питання, з трьома знаками оклику), - і їм приходили бонусні 100 грн (що свідчить про те, що текст може бути довільним). Насправді, здається, смс на номер 2042 взагалі може бути порожнім.

Декому перед тим приходила смс з пропозицією взяти участь в акції, але бонуси отримували й ті, хто слав смс на номер 2042 і без запрошення.

Відмова у нарахуванні бонусів приходила тільки контрактним абонентам і власникам деяких тарифних планів (здається, "Смартфон" і ще деяких з безплатним інетом). Регіонально, здається, ніяких обмежень нема.

Декому за першим разом ніякої відповіді не приходить, але через певний час бонуси таки нараховувались (або з повторної спроби).

Перевірити, чи є бонуси і скільки їх, можна через запит *101*10#

Чи є тут якісь підводні камені - не знаю, думаю що ні (насправді таки знайшлись).
Але є застороги:
1) бонусні кошти не йдуть на абонплату, на придбання пакетів смс, 3G, на дзвінки за кордон чи в роумінгу, і навіть на розмови/смс в мережі МТС (може, є нюанси по окремих тарифних планах). Фактично їх можна використати лише на дзвінки/смс іншим операторам та на стаціонарні телефони;
2) обіцяний термін дії бонусів - 30 днів (а не календарний місяць). Наприклад, хто надсилав смс 16 травня ввечері - отримав бонуси терміном до 15 червня. Можна цей момент прогавити і дорого "заговоритись" 16 червня; треба перевіряти...
Реально ж виявилось, що без будь-якого попередження 26 травня (через 10 днів, а не місяць) всі нараховані бонуси зникли, списались. Відповідно всі дзвінки на "чужі" номери оплачуються вже не з додаткового, а основного рахунку за дорогим тарифом. 
З моїх знайомих лишились бонуси лише у власників старішого тарифу "Супер МТС без плати за з'єднання".
Була ще думка, що лишили гроші тим, хто слав не порожню смс, а таки слово "Вітаю", але виявилось - ні, не має значення. У "вітаючих" теж відібрали.
Так само нема значення, чи перед тим приходило запрошення для участі в акції, чи ні. Відібрали у більшості, лишивши тільки на деяких тарифних планах. (Хоч на них теж треба бути уважним й постійно перевіряти)

Що ж, таким чином стала зрозуміла "щедрість" МТС... Очевидно, що "заробили" вони тут більше, ніж "подарували".  Але відносно довгосторокової карми - таки хто-зна:)


3) намагаючись "виговорити" безплатні гривні на КС чи Лайф (щоби не пропали), можна не вслідкувати за їх закінченням і чимало втратити з основного рахунку. А витратити 100 грн. на дзвінки іншооператорному:) абоненту можна часом за 3 рази, і не зчуєшся.

Деяку додаткову інформацію про подарунки від МТС можна дізнатись на ось цьому форумі.

6 коментарів:

 1. прийшло смс від мтс "акція закрита"
  шкода, не встигла

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Так, сьогодні вже від кількох людей це чув. Текст оновив.

   Видалити
 2. В мене вчора було на бонусному рахунку 88 грн. А сьогодні вже 0. Нікуди не телефонувала і смс не відправляла.
  Виходить, дали бонусні гривні і швиденько забрали назад.

  ВідповістиВидалити
 3. в мене аналогічно, вчора було 80 грн. Сьогодні нуль. нічого не розумію

  ВідповістиВидалити