субота, 30 травня 2015 р.

Млинці-деруни з патисонів

Необхідні продукти: 1 кг патисонів, 1 морквина, 1 цибулина, 2 яйця , 5-6 столових ложок муки (повних, з верхом). Сіль, перець до смаку. олія для смажіння.

Приготування:
Очищені патисони, цибулю та моркву натираємо на тертку (морквяну – отвори більші, як на деруни, але менші, як на буряк). Додаємо яйця, муку, спеції та ретельно вимішуємо. На сковороді розігріваємо олію, викладаємо на неї млинці (ложкою, як деруни). Смажимо з обох сторін до золотистого кольору. Перевага млинців з патисонів над млинцями-котлетами з кабачків – практично зовсім немає зайвого соку (відповідно, не треба зціджувати і не «стріляє» на сковороді). Деруни вдаються смачні, соковиті та з дуже своєрідним (трошки солодкуватим) смаком.

Як правильно почистити патисони? Це найбільш трудоємкий процес при приготуванні цієї страви. Радимо робити так: кожен патисон розрізати на 4 рівні частини. З цих четвертинок легко ножем або ложкою виймається насіння (зернята). Шкірочку можна почистити лише на рівній поверхні, а на «зубчиках» - просто ретельно промити. Шкірка навіть у зрілих патисонів як правило, тонша, ніж у кабачків – якщо вона навіть десь залишиться, страві це не пошкодить (навпаки, додасть цікавого жовтого кольору)


Немає коментарів:

Опублікувати коментар