понеділок, 25 травня 2015 р.

Відгук про кредитування в Сredit365

Вкотре себе переконуєш, що кредит - то не найкращий спосіб вирішити свої фінансові проблеми, але іноді таки купуєшся на якусь таку пропозицію.

Тут я розкажу про свій досвід користування цікавим кредитним сервісом Credit365, який зараз інтенсивно рекламується. Власне, і я потрапив на їхній сайт через натиснуту контекстну рекламу, де вони обіцяли щось типу "кредит до 8000 грн. на вашу картку за 15 хвилин". Забігаючи наперед, скажу, що кредит дійсно дали, і дійсно швидко, і ніяких прихованих платежів не було.

Але є нюанси...
Якщо коротко, то Плюси такі:
- дійсно швидке рішення по кредиту (до 15 хв);
- дійсно швидке зарахування грошей на картку (здається, в межах години);
- нікуди не треба їхати, не треба оформляти жодних паперів;
- фіксована сума до повернення, без жодних додаткових комісій;
- прийнятний рівень обслуговування.

Основні Мінуси:
- найбільш очевидний - ФАНТАСТИЧНО ДОРОГО (біля 40% за МІСЯЦЬ)!
- максимальний термін кредиту тільки 30 днів;
- максимальна сума на перший раз - не більше 1500 грн.;
- наступні позики можливі тільки після підписання письмового договору;
- дострокове погашення не зменшує суму до сплати;
- серйозні штрафи і грубі телефонні "наїзди" за прострочку
- за їхніми умовами договір чинний 10 років.

Ну а тепер трохи детальніше про мій особистий досвід користування Credit365. (Зауважу тільки, що це було давніше, можливо, зараз є якісь зміни).


Отже, якось я натиснув рекламний банер Credit365, який обіцяв мені швидкі гроші (яких тоді мені так було треба), і потрапив на сайт credit365.ua. Сайт зустрів мене дуже приємним, дружнім дизайном, і одразу пропонував обрати бажану суму. 
 Тут я побачив, що рекламовані 8000 грн. геть недоступні, а можливий максимум - 1500 грн. "Погравшись" повзунком, я побачив, що незалежно від суми і часу кредиту (максимум - 30 днів, мінімум - 7), процент за користування однаковий (точніше, пропорційний):
за 7 днів - 10% від суми
за 15 днів - 21% від суми
за 30 днів - 42% від суми.

Звичайно, це трохи шокувало (це ж виходить 500% річних!!, коли в банках реальних 35-40%). З аналогів згадались тільки ломбарди (і то бувають дешевші) та вебмани за смс... 
Ну, але обіцяна простота отримання і все ж некритична сума спокусили продовжити.

Я обрав найбільшу з можливих суму на найбільший термін, і натиснув "Взяти кредит". Далі була сторінка заповнення своїх даних:
Тут ПІБ, індивідуальний податковий номер, адреса, номер банківської карти...
Заповнивши, треба поставити галочки про згоду з умовами договору і згоду на обробку своїх персональних даних. До речі, умови договору (якби я їх тоді читав), можуть і відштовхнути від такої угоди...  
Але тисну "ДАЛІ", приходить смс про реєстрацію.

А далі - цікавий момент. Для підтвердження заявки треба перерахувати одну гривню на їхній рахунок, у призначенні платежу вказавши "Приймаю умови правил і договору №...."

Я це зробив через Приват-24 у категорії "переказ по Україні".
Через кілька хвилин був дзвінок з мобільного, де представились від Credit365 і задавали уточнюючі питання (ще раз номер карти, якого банку, щось, здається про роботу) + запросили дати 2 номери моб.телефонів родичів чи друзів. (При цьому казали, що дзвонити їм не будуть, тільки у разі непогашення мною кредиту).

Через хвилин 10 прийшла смс про підтвердження заявки, а ще десь хвилин за 20 - обіцяні гроші на картку.

На 29-й день (брав кредит на 30) прийшла смс із нагадуванням, що завтра треба оплатити. Наступного дня вже був дзвінок із нагадуванням і пропозицією продовжити термін користування на 7 чи 15 днів за додаткову суму. Точно не пам'ятаю, але це було, здається, більше 150 грн. за 7 днів. В принципі, у договорі здається, писало, що до 3 днів прострочки не штрафуються, а далі сильно...

Я оплатив всю суму в той же день, за трохи прийшла смс:
Дякуємо за співпрацю! Тепер у Вас є можливість взяти чергову позику на більшу суму, всього за 5 хвилин! Завжди раді Вам! Ваш  Credit365!

Щоправда, мені більше користуватись такою "дешевою" послугою не захотілось. Але зустрічав кілька відгуків, що повторні кредити людям не видавались, приходила відмова без пояснення причин. Перед тим, щоправда, були прохання роздрукувати і підписати договір і вислати на їхню поштову адресу. Можливо, без цього повторні кредити не видаються.

От такий мій особистий досвід. Не можу назвати його позитивним. Зараз би на таке не пішов. Гроші то отримав і ними скористався, але сума смішна, процент шалений, термін обмежений, ще й передав свої персональні дані (і номер картки!) невідомій конторі на 10 років. З іншого боку, хто ж заставляв? 

Тож сподіваюсь, що цей досвід стане комусь в нагоді і допоможе зробити правильний, осмислений вибір...


Немає коментарів:

Опублікувати коментар