субота, 30 травня 2015 р.

Млинці-деруни з патисонів

Необхідні продукти: 1 кг патисонів, 1 морквина, 1 цибулина, 2 яйця , 5-6 столових ложок муки (повних, з верхом). Сіль, перець до смаку. олія для смажіння.

Приготування:
Очищені патисони, цибулю та моркву натираємо на тертку (морквяну – отвори більші, як на деруни, але менші, як на буряк). Додаємо яйця, муку, спеції та ретельно вимішуємо. На сковороді розігріваємо олію, викладаємо на неї млинці (ложкою, як деруни). Смажимо з обох сторін до золотистого кольору. Перевага млинців з патисонів над млинцями-котлетами з кабачків – практично зовсім немає зайвого соку (відповідно, не треба зціджувати і не «стріляє» на сковороді). Деруни вдаються смачні, соковиті та з дуже своєрідним (трошки солодкуватим) смаком.

понеділок, 25 травня 2015 р.

Відгук про кредитування в Сredit365

Вкотре себе переконуєш, що кредит - то не найкращий спосіб вирішити свої фінансові проблеми, але іноді таки купуєшся на якусь таку пропозицію.

Тут я розкажу про свій досвід користування цікавим кредитним сервісом Credit365, який зараз інтенсивно рекламується. Власне, і я потрапив на їхній сайт через натиснуту контекстну рекламу, де вони обіцяли щось типу "кредит до 8000 грн. на вашу картку за 15 хвилин". Забігаючи наперед, скажу, що кредит дійсно дали, і дійсно швидко, і ніяких прихованих платежів не було.

Але є нюанси...
Якщо коротко, то Плюси такі:
- дійсно швидке рішення по кредиту (до 15 хв);
- дійсно швидке зарахування грошей на картку (здається, в межах години);
- нікуди не треба їхати, не треба оформляти жодних паперів;
- фіксована сума до повернення, без жодних додаткових комісій;
- прийнятний рівень обслуговування.

Основні Мінуси:
- найбільш очевидний - ФАНТАСТИЧНО ДОРОГО (біля 40% за МІСЯЦЬ)!
- максимальний термін кредиту тільки 30 днів;
- максимальна сума на перший раз - не більше 1500 грн.;
- наступні позики можливі тільки після підписання письмового договору;
- дострокове погашення не зменшує суму до сплати;
- серйозні штрафи і грубі телефонні "наїзди" за прострочку
- за їхніми умовами договір чинний 10 років.

Ну а тепер трохи детальніше про мій особистий досвід користування Credit365. (Зауважу тільки, що це було давніше, можливо, зараз є якісь зміни).