неділя, 23 квітня 2017 р.

Як поповнити банківську карту з мобільного рахунку


Найчастіше ми поповняємо мобільний з банківської карти. Але буває й протилежна ситуація - на мобільному рахунку грошей чимало, а на карті - просто мало. В мене якраз був такий випадок, і сталось це ввечері у вихідний. 

Тоді згадав про "мобільні гроші Київстар" (колись писав, як ними можна поповнити webmoney), і зайшов до них на сайт у розділ "фінансові послуги".

Виявляється, з мобільного можна моментально! скинути гроші просто на свою зарплатну карту чи кредитку (якщо вони VISA чи MasterCard, а в наших банках майже всі вони саме такі). І при цьому комісія за це зовсім не страшна - 8%. (Звичайно, немало, але іноді й звичайні банківські перекази беруть 3-5% комісійних).

Я спробував це зробити, і був приємно вражений швидкістю і простотою операції. Отже,
в розділі "фінансові послуги" обираємо, яку саме картку ми хочемо поповнити - є варіанти "Поповнення банківських карт Mastercard", "Поповнення банківських карт VISA", "Поповнення банківських карт Приват". Комісія скрізь однакова - 8%.

Далі вводимо номер карти, бажану суму поповнення (макс. - 3000грн.) і свій номер телефону

Тиснемо далі
Отримуємо смс (з номеру 888) такого змісту: "З Вашого мобільного рахунку буде списано ...грн., з яких комісія за транзакцію ...грн. Для підтвердження надішліть код ..... (діє 30 хв) у відповідь на це смс. НІКОМУ НЕ ПЕРЕДАВАЙТЕ ЦЕЙ КОД". Хоч тут написано двояко "надішліть у відповідь на це смс", треба просто ввести код в поле на екрані.
Кажемо "підтвердити", приходить смс з 888 "Заявка на поповнення карти прийнята",

А вже десь за півхвилини - ще одна смс "Заявка на поповнення карти оброблена успішно. Збережіть код транзакції ......." (цей код в принципі не потрібен, але якщо раптом якісь помилки-незарахування - то хай буде).
Заходжу в приват-24, і тієї ж хвилини бачу зараховані гроші. Все вдалося, хоча й був вже зовсім не банківський час.
Так що іноді, за термінової потреби, такою послугою цілком можна користатись.Немає коментарів:

Опублікувати коментар