Про цей блогПервинно цей блог задумувався як універсальний порадник-довідник на всі випадки життя. Але зробити такий сайт якісно - вимагає багато часу, досвіду, ресурсів (ну або ж нахабно накрасти чужих статей). Другий варіант для мене неприйнятний, а перший виявився складнуватим. 
Писати якісно універсальні поради може тільки професіонал. А на кухні, городі чи в побуті я навіть не любитель:). Але якщо у цьому набуваю якогось досвіду - намагаюсь тут поділитись. Пишу в першу чергу для себе - щоб зафіксувати та потім легко знайти, але, думаю, дещо може й іншим знадобитись.

Ці поради та відгуки не є професійними. Вони можуть здатись очевидними, інколи й примітивними. Можуть бути суб’єктивними, затратними, неповними, деякі - навіть застарілими та помилковими.
Але все це - лише особистий досвід (мій та моєї родини, частково друзів та колег). Я нікого не заставляю і не спонукаю його повторювати. Користуйтесь інформацією обережно та продумано.

Будемо вдячні за конструктивні відгуки, виправлення, доповнення. Діліться своїм досвідом, пишіть в коментарях або на пошту.

Автори не несуть відповідальності за будь-які ризики чи наслідки, пов’язані із використаннях наведеної на сайті інформації.