Сайти, Блоги, Інтернет

Де найкраще скачати книги? (огляд twirpx.com)

 В інтернеті безліч пропозицій скачати книги, підручники, курсові. Але на більшості сайтів асортимент досить бідний чи вузькогалузевий, і знайти справді потрібну книжку часто дуже-дуже важко.
Є й інша проблема: існують десятки (якщо не сотні-тисячі) сайтів-зловмисників, які, пропонуючи скачати конкретну електронну книжку, обманюють/дурять/здирають гроші/закачують віруси.Тож надійність сайту тут дуже важлива.

Надійний сайт для скачування безкоштовних програм - biblprog.org.ua

У моєму рейтингу сайтів із софтом БІБЛІОТЕКА БЕЗКОШТОВНИХ ПРОГРАМ стоїть першою серед українських. Користуюсь вже років чотири, і жодних нарікань поки не мав.
хороший функціонал + ненав'язлива реклама

Основними перевагами сайту можу назвати такі:

Де скачати нові бланки звітності ЄСВ

Форми звітності для підприємців про внески до пенсійного фонду доволі регулярно змінюються, і постійно доводиться шукати нові форми бланків. Здавалося б, в наш час то не повинно бути проблемою, але не все так просто. Через простий пошук Google чи Яндекса часто на перших місцях опиняються сайти із застарілими бланками, які не мають нових версій форм звітності. Поки передивишся - голова обертом.
Свого часу робив собі закладки тематичних бухгалтерських сайтів, що швидко оновлювали, актуалізували свою інформацію. Серед них були, зокрема, такі:

«Правильний шлях» завантажень для Firefox і Сhrome

Буває, що файли завантажуються «без спросу», зразу при натисканні, і в якусь «невідому» папку. А потім шукай їх:).. Взагалі-то у списку завантажень можна клацнути по файлу правою кнопкою і вибрати «Показати папку (теку), що містить файл». То буває, наприклад D/Downoloads, С/Documents and Settings/Мої документи/Downoloads /D/Doc/Downoloads, D/Doc/Завантаження тощо… Але насправді хочеться самому скеровувати файли і сортувати їх по папках напряму. Для цього треба трошки налаштувати: 


Про відновлення заблокованих грошей у скайпі

Почав користуватись "скайпом" досить давно, ще задовго до його придбання "Microsoft"ом. Разом із тим частота платного користування була геть малою, "наскоками", переважно при потребі міжнародних дзвінків. Востаннє дзвонив до Німеччини зо 2 роки тому, і з того часу лишалось пару доларів на рахунку. Торік же прийшов якийсь лист на пошту, що "Средства на вашем счете Skype дезактивированы", по причині некористування ними протягом 180 днів.


Офіційний сайт Гідрометцентру 

Прогноз погоди - то така універсальна річ, яка цікавить кожного. Раніше (років 30 тому) з ним було усе просто - він був єдиний (надавався лише Гідрометцентром). Тепер же, крім цього традиційного, маємо до десятка своїх і десятки зарубіжних інтернет-ресурсів прогнозу погоди. Кому вірити - справа смаку, або ж звички, або все-таки власного досвіду.

Хоча внутрішній голос підказує, що таки державна гідрометслужба має найбільший доступ до вихідних метеоданих, і, відповідно, повинна б найкраще прогнозувати погоду. Не скажу, що це завжди вдається:), але в цілому я їм довіряю. В будь-якому разі знати офіційну інформацію з першоджерела не лишнє. Отже,


Що можна взнати про сайт?

Взнавати інформацію про конкретний сайт (домен) чи ІР-адресу можна завдяки сервісу Whois, який надається багатьма ІТ-компаніями. Ось адреси деяких їхніх сайтів:


Легке поповнення WebMoney - мобільні гроші Київстар

От, дочекались. Нарешті можна робити поповнення WebMoney зі свого рахунку на мобільному телефоні! Раніше, щоправда, це теж було можливо - наприклад, за платні смс, але комісія там була більше 60%!!
Тепер же WebMoney (WMU) можна придбати за гроші на рахунку Київстару всього за 7% комісійних. Це, звичайно, теж не супердешево, але вже мало відрізняється від поповнення через різні термінали 

Як поповнити Webmoney через Приват-24

Досить простий і зручний спосіб: заходимо на сайт webmoney.ua, вибираємо розділ Приват24-WMU, вводимо номер свого гаманця (з літерою U на початку) та бажану суму поповнення. При написанні суми треба врахувати і комісію – при поповненні на 100 WMU з картки зніме 103 грн (2,5% + 50 копійок).

Усі дописи про Webmoney на kilka-porad.com

 

Де перевірити швидкість інтернету

Один з найпростіших способів – подивитися на швидкість закачки файла у браузері чи менеджері завантажень 
Але не завжди швидкість завантаження відповідає реальній швидкості інету (через обмеження сайтів, провайдерів, завантаженість каналів тощо). Наприклад, безплатне скачування файлів з letitbit.net чи depositfiles.com часто обмежується швидкістю в 50 Кб/с. 
Тоді йдемо до безкоштовних мережевих сервісів з визначення швидкості.


Як зробити форму зворотнього зв’язку для сайту через GoogleDocs

Форма зворотнього зв’язку – доволі корисна штука для сайту чи блогу. На багатьох сервісах вона вже є вбудована (наприклад, на тому ж Укозі), але у Bloggerі знайти її у готових гаджетах зась. Втім, виявилось, досить легко набрати потрібну форму через гугло-документи.
Отже, заходимо на Документи Google (треба авторизуватись), в колонці зліва натискаємо «СТВОРИТИ», і у запропонованому списку вибираємо «ФОРМА». Відкривається вікно такого вигляду:
step1-2
Заповнюємо відповідні поля так, як хочемо


Як прочитати файл docx? Частина 1. Онлайн Варіанти .docx - це формат документів Word, створених у нових версіях MS Office (з 2007). Він не читається старішими версіями, що створює незручності багатьоом користувачам. Щоб відкрити/прочитати/редагувати такий файл у давніших "Вордах", треба перетворити його у звичайний .doc формат. В інтернеті є чимало сайтів-конвертерів, які такі перетворення роблять. Наприклад,